Tęsiant Pasaulinės Žemės dienos minėjimą, 5 - tų klasių mokiniams progimnazijos biblioteka kartu su gamtos mokytoja Gražina Ruginiene parengė integruotą pamoką „Pažinkime ir globokime pasaulio gyvūnus“.
Visuomenė skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais.
 Biblioteka pakvietė mokinius į nuotolinę Kahoot! viktoriną, kurioje buvo įvairiausi klausimai apie pasaulio gyvūnus. Gal kai kas buvo girdėta, o kai kas nežinoma. Tikrai ne visi žinome atsakymus į klausimus, kokios spalvos yra baltojo lokio oda,  kas yra tie Primatai, ar žmogus priklauso šiai žinduolių rūšiai? Ir kiek gi kaklo slankstelių turi banginis? Ar 7? Tiek pat kiek žmogus? Daugelį kitų, sudėtingesnių ir lengvesnių, žinomesnių ir ne labai, teko panagrinėti mūsų penktokams.
Daugelis namuose turime augintinių, kuriuos kasdien džiuginame juos prižiūrėdami. Deja, ne kiekvienas gyvūnas turi šeimininką. Tad kviečiame pasirūpinti beglobiais gyvūnėliais. Nelikime abejingi jiems! Saugokime ir globokime visus pasaulio gyvūnus: nuo mažiausio vabalėlio iki didžiausio žemės gyvūno!
SVEIKINAME geriausiai viktorinos žinias pademostravusius penktokus:
Gabiją Kinderevičiūtę, 5a kl.
Ievą Liubševičiūtę, 5a kl.
Austėją Butrimavičiūtę, 5a kl.
Gustę  Tatol, 5b kl.
Meidą Valkavičiūtę, 5b kl.
Guostę Mačiulytę, 5b kl.
Pauliną  Sladkevičiūtę, 5c kl.
Smiltę Melkūnaitę, 5c kl.
Ugnių Butėną, 5c kl.
Natą Aleksejūną, 5d kl.