• 1.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 9.JPG

Balandžio 9 dieną Lietuva užžiebė 14 švieselių Pasaulinės Geografijos nakties žemėlapyje. Viena jų - mūsų progimnazijos adresu, Kaišiadoryse. Šio renginio tikslas - populiarinti dalyką ir ugdyti supratimą, kad geografija yra tai, kas supa mus aplinkui, o jos mokytis galima visur. Šiai šventei skyrėme aktyvų žaidimą „Geografijos paieškos mieste“ su Acionbound programa. Išmaniajam įrankiui mieste „vedžiojant“ nuo vieno objekto prie kito reikėjo paskaityti keletą sakinių teorinės medžiagos ir atlikti daug įvairių misijų. Matuojant kilometrais - 5 km užduočių, o laiku - 2 valandos.

Renginyje, laikydamiesi karantino reikalavimų, dalyvavo įvairaus amžiaus dalyviai, nors tai ir buvo atostogų penktadienio popietė. Jauniausi dalyviai - Ugnius Šeškevičius (iš 2c klasės), Jogaila Lelešius, Patricija Žiužnytė, Ajus Karpičius (visi iš 2e klasės su savo mokytoja Jūrate Šeškevičiene), Agnė Silickaitė (iš 7c klasės), Liepa Staninaitė, Gabrielė Mordusaitė, Urtė Valentinavičiūtė, Ulė Svorobovičiūtė, Simonas Bagdonas, Justas Jonkaitis, Simonas Alionis, Martynas Jurevičius, Benas Balnys (visi iš 7d klasės), Ema Valiokė (iš 7e klasės), Mėja Gincaitė ir Aida Ivoškaitė (iš 7a klasės), Vytenis Stravinskas, Aivaras Liaudenskas, Justas Stonys (iš 6a klasės), Beatričė Gurskaitė ir Veronika Petrashchiunaite (iš 8d klasės), Urtė Stočkutė, Ugnė Zakarevičiūtė, Dominyka Mičiulytė ir Eva Banevičiūtė (iš 8c klasės), Kristijonas Bagdonas iš 5a klasės kartu su tėčiu Egidijum, mokytoja Violeta Prokorenkienė Kiti, norintys išbandyti savo žinias ir aktyviai praleisti laiką, galėjo eiti maršrutu kitą dieną. Ši priemonė dar veikianti, tik reikia kreiptis į mokytojas ir galėsite išbandyti. Po aktyvaus renginio vyko protų mūšis „Mums patinka geografija“ su Kahoot programėle. Prie dalyvių prisijungė Mantas Steponavičius ir Jovita Brazauskaitė (iš 8b klasės), Enrika Stančiauskaitė (iš 7b klasės). Dėkojame visiems dalyviams. Pirmą kartą dalyvavome ir renginyje ,,Geografijos naktis“ (Lietuva – trečią). Pabandę tikimės, kad ir kiti kartai bus įdomūs, kupini smagios atmosferos ir bendrystės jausmo.

Geografijos mokytoja Violeta Krikščiūnienė ir matematikos, informatikos mokytoja Lina Kačiulienė

                                                                              

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100