• 8.JPG
  • 2.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG

Progimnazijoje jau daug metų gyvuoja pavasario tradicija – organizuoti inkilų parodą ir iškelti juos mokyklos teritorijoje. Šiais metais ji tapo virtualia. Mokiniai pagamino ir iškėlė inkilus prie savo namų ir dabar jau džiaugiasi paukščių giesmėmis bei nauja varnėnų, zylių karta. Nors inkilai įprastai kabinami pavasarį pasitinkant grįžtančius paukščius, tačiau juos galima kelti ir visus metus. Tuo metu, kai neperi, paukščiai ar žinduoliai inkiluose kaupia maisto atsargas ar tiesiog nakvoja. Tuščiuose inkilėliuose įsikuria ir miegapelės, šikšnosparniai, geltonkaklės pelės, skruzdės, kamanės, vapsvos, todėl iškelti inkilai yra naudingi visai miško ekosistemai.

Mokiniai, šiemet padovanoję paukščiams namus: 5a klasės - Ieva L., Gabija S., Dovydas T., Gabija K., Kristijonas B., Džeralda J. ir Brainas M., 5b klasė - Miglė K., Guostė M., Aiveta M., Dangis P., Barbora P., Tautvydas S., Dominykas V. ir Tajus K., 5c klasė - Irūna K. ir Dovydas J., 5d klasė -Karina B., Viltė Č., Pijus J., Kipras K., Gabrielė K., Joris S., Irūna Ž., Dovydas Ž. ir Danielius Ž., 6a klasės mokinė Mija G., Rokas D. iš 6e klasės, Melita A. iš 7b klasės, Liepa S. iš 7d klasės ir  Armanas K. iš 8a klasės. Nuoširdžiai dėkojame jiems.

Vaizdo įrašas „Padovanok paukščiams namus“

Parodos organizatoriai – gamtos ir geografijos mokslų mokytojai

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100