Progimnazijoje jau daug metų gyvuoja pavasario tradicija – organizuoti inkilų parodą ir iškelti juos mokyklos teritorijoje. Šiais metais ji tapo virtualia. Mokiniai pagamino ir iškėlė inkilus prie savo namų ir dabar jau džiaugiasi paukščių giesmėmis bei nauja varnėnų, zylių karta. Nors inkilai įprastai kabinami pavasarį pasitinkant grįžtančius paukščius, tačiau juos galima kelti ir visus metus. Tuo metu, kai neperi, paukščiai ar žinduoliai inkiluose kaupia maisto atsargas ar tiesiog nakvoja. Tuščiuose inkilėliuose įsikuria ir miegapelės, šikšnosparniai, geltonkaklės pelės, skruzdės, kamanės, vapsvos, todėl iškelti inkilai yra naudingi visai miško ekosistemai.

Mokiniai, šiemet padovanoję paukščiams namus: 5a klasės - Ieva L., Gabija S., Dovydas T., Gabija K., Kristijonas B., Džeralda J. ir Brainas M., 5b klasė - Miglė K., Guostė M., Aiveta M., Dangis P., Barbora P., Tautvydas S., Dominykas V. ir Tajus K., 5c klasė - Irūna K. ir Dovydas J., 5d klasė -Karina B., Viltė Č., Pijus J., Kipras K., Gabrielė K., Joris S., Irūna Ž., Dovydas Ž. ir Danielius Ž., 6a klasės mokinė Mija G., Rokas D. iš 6e klasės, Melita A. iš 7b klasės, Liepa S. iš 7d klasės ir  Armanas K. iš 8a klasės. Nuoširdžiai dėkojame jiems.

Vaizdo įrašas „Padovanok paukščiams namus“

Parodos organizatoriai – gamtos ir geografijos mokslų mokytojai