• 8.JPG
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 4.jpg

 

 

Gruodžio 1 d., trečiadienį, 18.00 val. kviečiu į Progimnazijos tarybos posėdį nuotoliniu būdu per Zoom platformą (nuorodą atsiųsiu artėjant posėdžiui). 

Progimnazijos tarybos pirmininkė
Giedrė Genevičiūtė - Janonė

Lapkričio 17-ąją, Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną, visame pasaulyje purpurine spalva nušvinta tūkstančiai miestų, taip reiškiant palaikymą ir dovanojant viltį ankstukų šeimoms. Neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ paramos projektas „Ankstukai“ šiemet subūrė net 36 „Purpurinės savaitės“ dalyvius - miestus bei organizacijas Lietuvoje - ir purpuru įžiebė 53 objektus, taip siekdama atkreipti dėmesį į pandemijos nulemtą kūdikio ir tėvų atskyrimo problematiką. Mūsų progimnazija taip pat nusidažė purpurine spalva ir kartu šventė purpuru žibančią laimėtos gyvybės - Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną!

   Artėja prasmingiausios metų šventės, kai visi tampame šiek tiek geresni, jautresni, dosniau daliname savo dėmesį aplinkiniams. Tai laikotarpis, kuriam atidžiau ruošiamės, stebiname vieni kitus ir laimę teikiančiais dalykais norime dalintis su kitais. Kviečiu visus progimnazijos bendruomenės narius tapti super herojais! Kauno ir Santaros klinikų onkologinių skyrių palatos niekada nebūna tuščios, ten šventes sutiks besigydantys vaikai. Advento laikotarpiu ant palatų durų pakimba kojinės, kurias kiekvieną dieną reikia pripildyti džiaugsmu. Tapkime super herojais, dalinkimės gėriu ir dovanokime po stebuklingą dieną, onkologiniuose skyriuose šventes sutiksiantiems vaikams.

Mokinių atostogos – puiki proga gilinti žinias ir tobulėti. Lapkričio 4 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje svečiavosi Lietuvos Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro atstovės D. Burkauskienė, L. Šližienė ir E. Norvaišienė. Lektorės su progimnazijos pagalbos mokiniui specialistais, mokytojais, Kaišiadorių Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistėmis bei Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytojais ir pagalbos mokiniui specialistais dalinosi gerąja patirtimi ir ugdymo metodais, kaip tinkamai ugdyti klausos negalią turinčius mokinius.

Rudens saulės nušviestų margasalvių medžių keliu spalio mėnesį 6a klasės mokiniai su klasės vadove R. Medvedeviene vykome į  ekskursiją Užutrakio dvare. Pirmą kartą pamatėme nuostabaus grožio grafų Tiškevičių rūmus, prancūzų architekto E. F. Andre kurtą parką, besiglaudžiantį prie Galvės ežero vandenų. Visur vaikščiojome su gide ir klausėmės pasakojimo apie Tiškevičių gyvenimą, jų kuriamus dvarus, jų finansinę išmonę. Buvo įdomu sužinoti, jog dvaro šeimininkai visuomet rūpinosi savo darbininkais bei jų šeimomis. Kam nors susirgus ponia Tiškevičienė nusiųsdavo žmogui daktarą, nors tais laikais tokia paslauga buvo be galo brangi. Sužinojome, kad Tiškevičiai turėjo ir daugiau dvarų, net už Lietuvos ribų.
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100