• 6.jpg
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG

Kartą mokinių paklausiau: „Kaip manote, kokia profesija yra garbingiausia“? Vaikai vardijo policininko, gaisrininko, gydytojo, mokytojo profesijas. O ar pagalvojome kada, kokius mus, mokytojus, įsivaizduoja mokiniai? Paklausus, kaip jie įsivaizduoja mūsų laisvalaikį, dažniausias atsakymas buvo toks: prie jūros, skaitant knygą arba tikrinant mokinių rašinius... Kokią muziką mes klausome? Klasikinę arba džiazą... Kokius filmus mėgstame žiūrėti? Dokumentinius, mokslinius, dramas...


Džiugu, kad mokiniams mūsų profesija atrodo garbinga. Tačiau mes būname ir kitokie: mes mėgstame kopti į kalnus, žiūrėti krepšinį, moto kroso varžybas, klausome repą ir pankroką, žiūrime „Kalėjimo bėglius“ ir „Kempiniuką  Plačiakelnį“...
Nepaisant mūsų panašumų ir skirtumų, visiems mums patinka mokyti ir mokytis, o tai ir yra didžiausia garbė!
P.S. Kviečiu ir kolegas pasidalinti mintimis apie savo pomėgius, netradicines laisvalaikio praleidimo formas. Smagu būtų visiems pažinti vieni kitus ne tik kaip mokytojus...

   Mokytoja Renata Sausaitienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100