• 8.JPG
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 3.jpg

Šiuolaikinėje visuomenėje vis dažniau stengiamasi atkreipti žmogaus dėmesį į gyvūnus, į jų poreikius ir gerovę. Dažnai žmonės žvelgia į gyvūnus kaip į žaislus, neturinčius teisių, kaip į daiktus, kuriuos nusibodus galima tiesiog išmesti. Tokiam žmonių mąstymui griežtą „ne“ tarė Kaišiadorių  Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai.

 

Spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų dieną. Jos esmė – prisiminti ir kartu pasidžiaugti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai. Visi drauge minėdami šią dieną paskatinkime žmones labiau pasirūpinti augintinių gerove, ginti gyvūnų teises, atkreipkime dėmesį į svarbias augintinių problemas. Tai puiki galimybė pristatyti gyvūnų mylėtojams savo veiklą, pasidalyti gyvūnų auginimo patirtimi.
Pasaulinę gyvūnų dieną progimnazijoje minime kiekvienais metais. Kartu su progimnazijos bibliotekininke Rasa Rimkuviene vedame integruotą pamoką „Pažinkime ir globokime pasaulio gyvūnus“. Šios pamokos metu mokiniai dalyvauja komandinėje viktorinoje - rungiasi tarpusavyje žiniomis ir išmintimi apie gyvūnus. Pamokos metu ugdomos ne tik žinios, bet ir komandinio darbo įgūdžiai, skatinama draugystė, tarpusavio supratimas, tolerancija draugui. Žinias vertina gamtos mokytoja  G. Ruginienė. Integruotas pamokas mokiniai vertina labai teigiamai.          
Spalio 15 dieną vyko progimnazijos 5-ų ir 6-ų  klasių mokinių augintinių šventė „Mano augintinis“. Šiais metais šventėje dalyvavo 3a klasės mokytojos Renatos Sausaitienės mokiniai ir jų augintiniai. Šventėje buvo daug kačiukų, triušiukų, jūrų kiaulyčių ir šuniukų. Kiekvienas pristatė savo augintinį. Išgirdome daug įdomių istorijų. Mokytojos Gražina Ruginienė ir Janina Krutkevičienė už dalyvavimą šventėje augintinius ir jų šeimininkus apdovanojo padėkomis, gyvūnų maistu bei saldžiomis dovanėlėmis.
Gyvūnų laikytojai privalo ne tik rūpintis gyvūnų gerove ir apsauga, tačiau ir užtikrinti, kad jų laikomi gyvūnai nekeltų grėsmės žmonių, kitų gyvūnų gyvybei, sveikatai ar turtui.
 
                                                                                                         Gamtos mokytoja Gražina Ruginienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100