Tęsiant Pasaulinės Žemės dienos minėjimą, 5-tų klasių mokiniams progimnazijos biblioteka kartu su gamtos mokytoja Gražina Ruginiene parengė integruotą pamoką „Pažinkime ir globokime pasaulio gyvūnus“.
Visuomenė skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais.

Kovo 20-oji – tarptautinė Žemės diena.. Laikotarpis nuo kovo 20-osios iki balandžio 20-osios vadinamas Žemės mėnesiu. Juo siekiama atkreipti dėmesį į ekologines problemas - didėjančią Žemės taršą, globalinį klimato atšilimą.
Kviečiame visus progimnazijos bendruomenės narius prisidėti prie Žemės tausojimo: rūšiuoti atliekas, taupiai naudoti vandenį, elektrą, popierių, maistą, mažiau naudotis automobiliais.

Kovo 8d. didelis būrys mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių ir penktokų dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Eksperimentai su sėklomis. Ar tikrai apie jas viską žinome?“, kurią vedė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros vedėja Asta Doftartė.
Edukacijos metu mokiniai sužinojo, kokios skirtingos gali būti sėklos, kaip jos daiginamos ir atrenkamos. Prisiminė, kuo skiriasi medžiai ir krūmai.

Ką žinome apie Žemę? Kas ta Žemė? Apie 75 proc. mūsų planetos teritorijos sudaro vanduo ir visgi mes ją vadiname „Žeme“. Žemėje gyvena apie 7,5 milijardo žmonių. Žemės širdis - branduolys. Ir visa tai žinios iš vadovėlio. Kartu su gamtos mokytoja Gražina Ruginiene 6a, 6d ir 6e klasės mokinius pakvietėme į integruotą bibliotekos ir gamtos pamoką. Pamokos pradžioje mokytoja pristatė temą „Žemė- mūsų namai“, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti.
Geografijos „darbymetis“ prasidėjo vasario mėnesį. Progimnazijos mokiniai dalyvavo ADVENTUR Geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Šis renginys įtrauktas į Neformaliojo švietimo centro Olimpiadų skyriaus renginių grafiką. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, konkursas vyko nuotoliniu būdu. Konkurse dalyvavo 1793 mokiniai iš visos Lietuvos, o mūsų mokyklą atstovavo Emilija Janonytė (7d), Jonas Valčiukas (7d), Dominykas Lažauninkas (8d), Simona Tamošiūnaitė (8a), Augustė Jankauskaitė (8c). Už gerus rezultatus jie gavo padėkas nuo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidento Ryto Šalnos. Liepa Staninaitė (7d) pateko į respublikos II-osios vietos laimėtojų dešimtuką, jai įtektas II-ojo laipsnio diplomas.