Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client212/web267/web/images/profesorius

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/profesorius

Pranešame, kad 2021 m. birželio 16 dieną progimnazijos pastate, Paukštininkų g. 5, nuo  9.00 iki 13.00 val. bus išduodami maisto paketai 1-4 klasių mokinių, gaunančių nemokamą maitinimą mokykloje ir šiuo metu besimokančių nuotoliniu būdu namuose, tėvams (įtėviams/ globėjams), o nuo 10.00 iki 17.00 val. 5-8 klasių  mokinių, gaunančių nemokamą maitinimą mokykloje, tėvams (įtėviams/globėjams).

Sutvarkytus vadovėlius sudėkite į maišelį, lapelyje nurodykite savo vardą, pavardę, klasę. Maišelius atneškite paskirtu laiku (žiūrėti grafiką) prie 118 kab. Kokius vadovėlius esate paėmę, galite pasitikrinti el. dienyne Tamo, pasirinkę meniu „Mano knygos“.Daugiau informacijos rasite el. dienyno Tamo pranešimuose.

2021 m. gegužės 27 d. vyko Kaišiadorių rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 16 mūsų progimnazijos mokinių. Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą!

Sveikiname olimpiados nugalėtojus!!!

I vieta:

Gabija Šiumetytė (6c klasė)

Liepa Staninaitė (7d klasė)

Beatričė Gurskaitė (8d klasė)

II vieta:

Smiltė Melkūnaitė (5c klasė)

Emma Elizabeth Redhead (6e klasė)

Simona Tamošiūnaitė (8a klasė)

III vieta:

Joris Skarakodas (5d klasė)

Emilija Marija Brazytė (6a klasė)

Matematikos mokytojos

Kas yra laimė? Atsakyti  nėra taip paprasta. Jausmas lyg ir suprantamas, o sunkiai nusakomas.  Visi norime būti laimingi ir galime gana lengvai pasakyti, jaučiamės tokiais ar ne. Pamėginti  glaustai aprašyti laimės akimirką ir pavaizduoti ją vizualiai piešinyje turėjo galimybę ir mūsų mokyklos mokiniai.
Gausus būrys, net 14 mūsų mokyklos mokinių, paskatinti lietuvių kalbos mokytojų N. Navickienės, J. Joneliūnės, L. Pikšrytės Jankauskienės ir dailės mokytojos J. Kapcevičiūtės, dalyvavo Kauno rajono švietimo centro ir Kauno rajono Zapyškio pagrindinės mokyklos organizuotame 5-10 klasių mokinių respublikiniame integruotame lietuvių kalbos, dailės, informacinių technologijų konkurse ,,Laimės akimirkos“.

Birželio 9 ir 10 dienomis  kviečiame būsimus pirmokus ir 2-8 klasių mokinius, kuriems reikalinga nauja mokyklinė uniforma, kartu su tėveliais atvykti į Vaclovo Giržado progimnaziją pasimatuoti ir užsisakyti mokyklinę uniformą.
Mokyklinė uniforma – oficiali apranga, kuri ugdo mokyklos mokinių bendrystės jausmą, brandina moralines nuostatas, sukuria bendrą estetinį vaizdą.
Gamintojų prašymas - užsisakant uniformą sumokėti visą uniformos kainą.
Siekdami užtikrinti mūsų bendruomenės saugumą dėl nepalankios COVID-19 ligos epideminės situacijos, kviečiame 1-3 ir 5-7 klasių mokiniams uniformas užsakyti internetu. Kaip tai atlikti? Patariame pasirinkti nešiojamą vaiko drabužį ir jį išmatuoti (tokiu būdu bus aiškiau įsivaizduoti užsakomo drabužio dydį). Dydžių lentelę rasite progimnazijos internetinėje svetainėje - meniu ,,Mokyklinė uniforma".
Atvykus prašome dėvėti veido kaukę, dezinfekuotis rankas ir laikytis saugaus atstumo. Detalesnę informaciją rasite čia
Informaciją parengė
Lina Sasevičienė, mob. tel.  8 615 81070