• P1018106.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018103.JPG

Šių metų pavasarį progimnazijos Antakalnio skyriaus darželio teritorijoje atsirado netradicinė sveikatinimo erdvė ,,Pojūčių  takas“. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė senokai svajojo apie basų kojų pojūčių taką. Todėl, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas ir vaikučiai darželio nelankė, kartu su auklėtojos padėjėja Virginija draugiškai kibo į darbą. Joms į pagalbą atskubėjo ne tik progimnazijos darbuotojai Albertas, Justas ir Arūnas, bet ir mažoji darželio ugdytinė Kotryna. Visiems drauge susibūrus ir bendromis jėgomis dirbant, pavyko įkurti ,,Pojūčių taką“.

Trakai mums, Jūrų skautams, šią vasarą buvo ypatingi. Liepos 29 – rugpjūčio 4 dienomis stovyklavome stovykloje „SKAUTIŠKU RITMU“. Svetingai mus sutikusi Totoriškių ežero pakrantė leido išgyventi daug  potyrių ir nepamirštamų  įspūdžių: savo jėgas išmėginome kariškų estafečių ruože, sudalyvavome pirmosios pagalbos mokymuose, skautamokslyje. Pėstute žygiavome į Trakus, kur aplankėme pilį, piliakalnį, susipažinome su karaimų papročiais. Taip pat  turėjome galimybę plaukioti jūrine valtimi - jalu, baidarėmis. O kur dar vakaro programos prie laužo su draugais...

Vaclovo Giržado progimnazijos jauniausieji mokiniai dar liepos mėnesį, o vyresnieji rugpjūčio mėnesį, prieš prasidedant naujiesiems mokslo metams, turėjo galimybę sudalyvauti net keliose vaikų vasaros dienos stovyklose, smagiai ir turiningai palydėti vasarą. Stovyklų įspūdžiais ir nuotraukomis su  progimnazijos bendruomene dalinasi šių stovyklų vadovai.

Kviečiu Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos priešmokyklinio ugdymo ir 1-8 klasių tėvų atstovus 2020 m. rugsėjo 17 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. į tėvų komiteto susirinkimą, kuris vyks progimnazijos aktų salėje (Paukštininkų g.5).

Progimnazijos tėvų komiteto pirmininkė
Laima Gervickienė

6e klasės mokiniams šie mokslo metai jau rugsėjo 3 d. pateikė malonią staigmeną: mūsų bendraklasė Danielė Žilytė buvo pakviesta į šeštokų žinių viktoriną – LRT projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Ji su palaikymo komanda ir klasės vadove V. Prokarenkiene dalyvavo TV laidos filmavime. Šis žaidimas-viktorina skatina mokinius domėtis įvairiais dalykais, būti originaliais, išradingais, azartiškais. Žaidime svarbūs ir greito mąstymo, atminties, logikos elementai. Atsakinėdami į klausimus, dalyviai stengėsi teisingai pasirinkti, bet juos ne visada lydėjo sėkmė. Danielė džiaugėsi įgijusi patirties, susipažinusi su šeštokais iš kitų mokyklų, pabendravusi su laidos vedėju R. Petrausku. Palaikymo komanda smagiai praleido laiką, drąsino klasės draugę, pamatė televizijos užkulisius ir kasdienybę.
Kviečiame sekmadienį, rugsėjo 13 d., žiūrėti laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, kurioje dalyvaus Danielė ir kartu išbandyti savo jėgas bei žaisti Prototo.

Justina Truskauskaitė 6e