• 7.png
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG

Progimnazijoje jau daug metų gyvuoja pavasario tradicija – organizuoti inkilų parodą ir iškelti juos mokyklos teritorijoje. Šiais metais ji tapo virtualia. Mokiniai pagamino ir iškėlė inkilus prie savo namų ir dabar jau džiaugiasi paukščių giesmėmis bei nauja varnėnų, zylių karta. Nors inkilai įprastai kabinami pavasarį pasitinkant grįžtančius paukščius, tačiau juos galima kelti ir visus metus. Tuo metu, kai neperi, paukščiai ar žinduoliai inkiluose kaupia maisto atsargas ar tiesiog nakvoja. Tuščiuose inkilėliuose įsikuria ir miegapelės, šikšnosparniai, geltonkaklės pelės, skruzdės, kamanės, vapsvos, todėl iškelti inkilai yra naudingi visai miško ekosistemai.

Balandžio 26 - gegužės 7 dienomis kaip ir kiekvienais metais Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos bendruomenė prisijungė prie visoje Lietuvoje vykstančios pavasarinės aplinkos tvarkymosi akcijos „Darom“. Tomis savaitėmis pasitaikė ne visai pavasariški orai, akcijos laikas šiek tiek nusitęsė ir švarinimosi talkos dar vyko ir šią savaitę. 5-8 kl. mokinių ugdymasis vis dar vyksta nuotoliniu būdu, bet klasės vadovų dėka, laikantis visų saugumo reikalavimų, pavyko suburti ne vienos klasės kolektyvą ir pagražinti miesto aplinką. Mokinių komitetas dėkoja visiems dalyvavusiems klasių vadovams, mokiniams ir mokinių tėvams. Kartu mes PADARĖME labai daug!

Balandžio 9 dieną Lietuva užžiebė 14 švieselių Pasaulinės Geografijos nakties žemėlapyje. Viena jų - mūsų progimnazijos adresu, Kaišiadoryse. Šio renginio tikslas - populiarinti dalyką ir ugdyti supratimą, kad geografija yra tai, kas supa mus aplinkui, o jos mokytis galima visur. Šiai šventei skyrėme aktyvų žaidimą „Geografijos paieškos mieste“ su Acionbound programa. Išmaniajam įrankiui mieste „vedžiojant“ nuo vieno objekto prie kito reikėjo paskaityti keletą sakinių teorinės medžiagos ir atlikti daug įvairių misijų. Matuojant kilometrais - 5 km užduočių, o laiku - 2 valandos.

Tęsiant Pasaulinės Žemės dienos minėjimą, 5 - tų klasių mokiniams progimnazijos biblioteka kartu su gamtos mokytoja Gražina Ruginiene parengė integruotą pamoką „Pažinkime ir globokime pasaulio gyvūnus“.
Visuomenė skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais.

Kovo 20-oji – tarptautinė Žemės diena.. Laikotarpis nuo kovo 20-osios iki balandžio 20-osios vadinamas Žemės mėnesiu. Juo siekiama atkreipti dėmesį į ekologines problemas - didėjančią Žemės taršą, globalinį klimato atšilimą.
Kviečiame visus progimnazijos bendruomenės narius prisidėti prie Žemės tausojimo: rūšiuoti atliekas, taupiai naudoti vandenį, elektrą, popierių, maistą, mažiau naudotis automobiliais.
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100