Netradicinės veiklos ir pamokos, tyrimai, eksperimentai... Dabar tuo gyvename 1a klasėje. Nuo spalio aktyviai dalyvaujame eTwinning projekte „STE(A)Muko draugai“. Kartu su Šiaulių, Kėdainių miestų mokyklomis vykdome STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos taikymas) veiklas.

Mūsų vykdytas tarptautinis eTwinning projektas „Keep for the future” už puikiai įvykdytas veiklas apdovanotas Europos Kokybės ženkleliu. Džiaugiuosi, kad projektas pripažintas aukščiausiame europiniame lygmenyje. Dėkoju savo buvusiems mokiniams už bendradarbiavimą.

Mokytoja Jūratė Šimienė

Šiais mokslo metais nuo spalio mėnesio mūsų klasė dalyvavo labai įdomiame ir naudingame eTwinning projekte „Keep for the future“, skirtame gamtosaugos temai.

Ką mes veikėme? Susipažinome su projekto partneriais, kūrėme ir dalyvavome projekto logo konkurse, gaminome žaislus iš atliekų, siuvome pirkinių krepšelius iš senų medžiagų, juos dekoravome ir netgi ėjome į parduotuvę apsipirkti.

eTwinning projekto „Keep for the future" metu su mokiniais daug kalbėjomės apie gamtos išteklių saugojimą. Išsiaiškinome, kiek iššvaistome popieriaus, plastiko įvairiems dalykams pagaminti.

Prasidėjus karantinui ir užsidarius mokykloms, kurį laiką sustojo ir mūsų veikla eTwinning projekte. Laukėme, kol vėl atsidarys mokyklos. Vėliau supratome, kad namuose liksime ilgam, ir atnaujinome savo projektą „Keep for the future“. Projekte dalyvauja Lenkijos, Turkijos, Portugalijos mokyklos. Veiklos eTwinning vyksta virtualioje erdvėje, todėl natūraliai suplanauotos ir likusios projekto užduotys. Aišku, kai kurias anksčiau suplanuotas veiklas teko keisti.