• 7.png
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 8.JPG
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 2.JPG

 

eTwinning programa — tai galimybė bendrauti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje visiems Europos mokytojams ir mokiniams. Pradinio ugdymo mokytojos Asta Paulauskienė, Jūratė Šimienė, Renata Sausaitienė vykdo bendrus projektus su Lenkijos, Turkijos, Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių mokyklomis. eTwinning projektai labai patinka mokiniams, kadangi įvairių veiklų metu jie gali pritaikyti pamokose įgytas žinias, tobulinti IT įgūdžius, susirasti naujų draugų, lavinti anglų kalbos žinias.

Ir mokinių tėveliai pastebėjo, kad dalyvaudami eTwinning projektuose vaikai tampa laisvesni, labiau pasitiki savimi. Kad eTwinning projektai, veiklos yra vykdomos kokybiškai, liudija gauti apdovanojimai. Projektai „Lietuva ir Estija 100“, „Mano žiemos svajonė", „Christmas Penpals“ apdovanoti Kokybės ženkleliais, o projektas „Keep for the future” už puikiai įvykdytas veiklas apdovanotas Europos Kokybės ženkleliu. Šiais mokslo metais mūsų progimnazija gavo eTwinning mokyklos vardą.

Bendradarbiaudami su kitų Europos šalių mokyklomis tampame aktyvia senojo žemyno visuomenės dalimi.

Pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Šimienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100