Kaip smagu, kai tai, ką suplanuoji, pavyksta geriau nei tikėjaisi! Šiandien eTwinning projekto „STEAMuko draugai“ pirmokai susijungė į vieną didelę klasę. Į bendrą pamoką Zoom platformoje susijungė Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos ir mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai. Pamoka buvo skirta artėjančiai Vasario 16-ajai paminėti.

Kėdainių gimnazijos mokytoja Audronė pakvietė pirmokus sudalyvauti Kahoot! viktorinoje tema „Ką žinau apie Lietuvą“. Dalyvių buvo per 50. Labai džiaugiamės, kad ant nugalėtojų pakylos kartu su Rumšiškių gimnazijos pirmoke Aurėja užlipo ir mūsų klasės mokiniai Jonas (3 vieta) ir Matas Z. (2 vieta). Įdomus sutapimas, kad visos trys pirmokų klasės yra 1a! Su mokytojomis pasidžiaugėme, kokie šaunūs yra mūsų pirmokai. Ne tik patys prisijungė prie Zoom nuotolinės pamokos ir Kahoot svetainės, bet ir labai daug žino apie Lietuvą.
Dalyvavimas šioje pamokoje labai patiko visiems dalyviams. AČIŪ projekto partneriams už draugystę ir mokymąsi kartu.
1a klasės mokytoja Jūratė Šimienė