• 9.JPG
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg

Kaip smagu, kai tai, ką suplanuoji, pavyksta geriau nei tikėjaisi! Šiandien eTwinning projekto „STEAMuko draugai“ pirmokai susijungė į vieną didelę klasę. Į bendrą pamoką Zoom platformoje susijungė Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos ir mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai. Pamoka buvo skirta artėjančiai Vasario 16-ajai paminėti.

 

Kėdainių gimnazijos mokytoja Audronė pakvietė pirmokus sudalyvauti Kahoot! viktorinoje tema „Ką žinau apie Lietuvą“. Dalyvių buvo per 50. Labai džiaugiamės, kad ant nugalėtojų pakylos kartu su Rumšiškių gimnazijos pirmoke Aurėja užlipo ir mūsų klasės mokiniai Jonas (3 vieta) ir Matas Z. (2 vieta). Įdomus sutapimas, kad visos trys pirmokų klasės yra 1a! Su mokytojomis pasidžiaugėme, kokie šaunūs yra mūsų pirmokai. Ne tik patys prisijungė prie Zoom nuotolinės pamokos ir Kahoot svetainės, bet ir labai daug žino apie Lietuvą.
Dalyvavimas šioje pamokoje labai patiko visiems dalyviams. AČIŪ projekto partneriams už draugystę ir mokymąsi kartu.
1a klasės mokytoja Jūratė Šimienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100