• 7.png
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 4.jpg

Regis jau jau… ir visai netrukus žiemos nebeliks nė pėdsako. Nuotolinis mokymasis visus mus kaip meškiukus uždarė savo ,,irštvose”, kur ne miegojome, o dirbome ir plušome, stengamiesi nepaklysti klaidžiuose ir sudėtinguose mokslų labirintuose.
2a klasės mokiniai ir mokytoja Asta Paulauskienė labai pasiilgę bendravimo ir bendradarbiavimo. Iš Kauno Babtų gimnazijos draugų, su kuriais kartu vykdome eTwinning projektą “Pasaka pasaką veja”, gavome iššūkį ir jį džiaugsmingai priėmėme. „Pasekime pasaką“. O kodėl gi ne? Žiemos vakarai daug greičiau prabėga, kai visi susirinkę seka pasakas. Babtiškiai pasekė mums Salomėjos Neries ,,Senelės pasaką”. Pasekė ir padovanojo filmuką. O kaišiadoriškiai, atsisveikindami su žiema, pačią paskutinę žiemos savaitę dovanoja visiems Henriko Radausko ,,Žiemos pasaką”.
Dovanojame šią pasaką ir jums. Linkime naujų, šviesių ir pavasariškų nuotaikų.
Antrokų filmukas "Žiemos pasaka" Henrikas Radauskas
2a klasės mokytoja Asta Paulauskienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100