• 6.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG

Galvojate, kad pirmokai dar maži ir negali atlikti rimtų darbų? Jūs klystate! 1a klasės mokiniai dalyvaudami eTwinning projekte „STE(A)Muko draugai“ ne tik mokosi draugauti ir bendradarbiauti su kitų Lietuvos mokyklų mokiniais, ne tik eksperimentuoja, tyrinėja, bet ir konstruoja pastatus!
Pasaulio pažinimo pamokoje nagrinėjome temą „Naminiai gyvūnai“. Aptarėme, kuo skiriasi laukinis gyvūnas nuo naminio. Atlikome tyrimą ir išsiaiškinome, kam reikalingi naminiai gyvūnai, kodėl juos žmonės laiko ir rūpinasi. Pirmokai užgniaužę kvapą stebėjo, kaip iš kiaušinio išsirita Arijaus tėvų ūkyje laikomi viščiukai. Jonas papasakojo apie jų šeimos laikomus gyvūnus – elnius. Pamoka prabėgo akimirksniu. Galiausiai padarėme išvadą, kad naminiams gyvūnams laikyti yra reikalingas būstas. Taigi pirmokai kibo į darbus. Per dailės pamoką pirmiausia iš plastilino nusilipdė naminius gyvūnus, paukščius, o paskui pradėjo projektuoti jiems tvartus. Jaunieji statytojai sukūrė labai gražių pastatų. Kas žino, gal auga būsimų architektų klasė? Laikas parodys. O mes džiaugiamės dalyvaudami eTwinning projekte, kurio veiklos padeda mokiniams tobulėti, tyrinėti pasaulį, ugdytis mokslininkų savybes.
 
Mokinių kūryba filmuke https://youtu.be/2rVJs2iNiig
1a klasės mokytoja Jūratė Šimienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100