Kiekvienas metų laikas yra savotiškai gražus. Ruduo - tai brandumas. Jis pats turtingiausias ir dosniausias laikotarpis. Stebime krentančius įvairiaspalvius lapus, išskrendančius paukščius. Ruduo pažeria patį gražiausią spalvų žaismą ir didžiausius krepšius rudens gėrybių. Tęsiant ilgalaikį ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo projektą „Mažojo gamtininko kelionė”, rugsėjo mėnesio tema pasirinkta „Gyvūnijos ir augalijos pasaulyje”.
Įvairių veiklų metu buvo ugdomos aplinkos pažinimo, skaičiavimo, tyrinėjimo sritys, meninė raiška, vaikų iniciatyvumas ir atkaklumas. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų.
                                                        Video įrašas „Gyvūnijos ir augalijos pasaulyje“
                                                                                                                         PUG mokytoja Živilė Gibaitė - Matiukienė