• 9.JPG
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 8.JPG

Mokinių atostogos – puiki proga gilinti žinias ir tobulėti. Lapkričio 4 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje svečiavosi Lietuvos Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro atstovės D. Burkauskienė, L. Šližienė ir E. Norvaišienė. Lektorės su progimnazijos pagalbos mokiniui specialistais, mokytojais, Kaišiadorių Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistėmis bei Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos mokytojais ir pagalbos mokiniui specialistais dalinosi gerąja patirtimi ir ugdymo metodais, kaip tinkamai ugdyti klausos negalią turinčius mokinius.
Tris valandas trukusio jaukaus susitikimo metu viešnios dalinosi žiniomis, kaip turi būti vykdomas ugdymo proceso pritaikymas sutrikusios klausos mokiniams, kokiomis rekomendacijomis turi vadovautis mokytojai, pritaikydami mokomąją medžiagą ir su kokiais psichologiniais ypatumais tenka susidurti ugdant sutrikusios klausos vaikus. Kelios valandos prabėgo labai greitai, susitikimo dalyviai džiaugėsi naujomis žiniomis ir tiksliniais patarimais. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija nuoširdžiai dėkoja Lietuvos Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro specialistėms už žinias ir pozityvų požiūrį, ugdant skirtingų gebėjimų mokinius. Taip pat už padovanotą mokomąją medžiagą. Linkime sėkmės ir tikimės tolesnio gražaus bendradarbiavimo.
                                                                                                          PPP metodinė grupė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100