• 1.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg

Nors kalendorinis pavasaris regis tuoj tuoj įpusės, bet žiema karts nuo karto vis dar bando parodyti savo kaprizus. Prisimindami gražias žiemos akimirkas norime pasidžiaugti tarptautiniu projektu, kurį vykdė mūsų progimnazijos 3a, 3b bei 2f klasės mokiniai ir jų mokytojos Asta Paulauskienė, Vilija Možeikienė ir Jūratė Šimienė. Projekto partnerė dvynė buvo Lenkijos mokykla iš Čestakavos (mokytoja Jadwiga Mastalska). Džiaugiamės maloniu bendradarbiavimu, geranoriškumu, smagiais vaikų darbais bei fotografijomis.

Projekto idėja buvo pasidalinti vaikų džiaugsmais ir savojonėmis, kurios sušildo juos šaltais žiemos vakarais. Vieni savo svajones atskleidė piešdami žiemos vaizdus, gamindami šventines dekoracijas, fotografuodami žiemos peizažus, kiti stengėsi parodyti savo kūrybiškumą, kurdami Advento kalendorius, sveikinimus. Labai džiaugėmės sulaukę laiško su vaikų pagaminta atvirute iš Lenkijos. Patys taip pat pasveikinome savo naujus draugus ir netgi parašėme tikrą laišką - ne spausdintą, o parašytą ranka! Nors žiema baigėsi ir projekto tema lyg ir nebetenka prasmės, naujieji draugai ir toliau nepamišta pasveikinti mūsų su pavasariu, su Tarptautine moters diena ir tik ką praėjusiomis šv. Velykų šventėmis. Bendradarbiavimas su kitomis mokyklomis bei kitomis šalimis dar labiau praplečia mūsų ugdytinių akiratį, drauge tampame aktyvia Europos visuomenės dalele, o svarbiausia - mokomės pritaikyti savo įgytas žinias ir gebėjimus kasdienybėje, plečiame bendradarbiavimo bei projektų vykdymo kompetencijas, kurios, tikime, tikrai bus reikalingos ir tolesniame ugdytinių gyvenime. Projektui "Mano žiemos svajonė" Lietuvos nacionalinė tarnyba balandžio 4 dieną  suteikė projekto kokybės bei mokinio kokybės ženklelius. Džiaugiamės šiuo pasiekimu. 

                                                                                Pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Paulauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100