• 7.png
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 9.JPG

 

Taip vadinasi naujas eTwinning projektas, kuriame 2a klasės mokiniai dalyvauja nuo spalio mėnesio. Projektas skirtas lavinti mokinių skaitymo, rašymo, mąstymo įgūdžius. Bendradarbiaudami su projekto partneriais mokiniai skaitys knygas, dalyvaus viktorinose, mokysis rašyti laiškus, naudodamiesi IT priemonėmis kurs laikraščius, knygas. Projekte iš viso dalyvauja 19 Lietuvos mokyklų ir viena lietuvių mokykla Seinuose, Lenkijoje.

Projektinė 2a klasės e-Twinning kelionė pasiekė finišą. Produktyvus ir labai aktyvus projektas su Kruonio ir Babtų gimnazijų antrokais baigėsi. Veikla vijo veiklą: virtualūs susitikimai, bendrų pasakų kūrimas, kūrybos knygos, iliustracijų kūrimas…
Bendradarbiavimas džiugino, praturtino, augino ir neliko neįvertintas. Projektas ,,Pasaka pasaką veja” buvo  apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu. Džiaugiamės tuo ir nekantraudami laukiame naujų iššūkių bei smagių projektų su naujai atrastais draugais.
Kviečiame ir jus paskaityti keletą antrokų pasakų.
Pasaka "Sraigius ir pasaulio kraštas"
                                                       Knyga "Pasaka pasaką veja"

 

Visus šiuos mokslo metus 1a klasės mokiniai dalyvavo eTwinning projekte „STEAMuko draugai“. Projekto metu susipažinome su būriu aktyvių mokinių iš 14 Lietuvos mokyklų. Drauge aiškinomės supančio pasaulio paslaptis, eksperimentavome, tyrinėjome, dalyvavome respublikinėse mokinių konferencijose ir mokėmės mokytis. Pirmokai tikrai nuveikė daug darbų. Liūdna atsisveikinti su projekto draugais, bet smagu, kad galėjome vieni iš kitų mokytis.

Galvojate, kad pirmokai dar maži ir negali atlikti rimtų darbų? Jūs klystate! 1a klasės mokiniai dalyvaudami eTwinning projekte „STE(A)Muko draugai“ ne tik mokosi draugauti ir bendradarbiauti su kitų Lietuvos mokyklų mokiniais, ne tik eksperimentuoja, tyrinėja, bet ir konstruoja pastatus!

Pasiilgome vieni kitų ir nekantraudami laukiame susitikimo mokykloje. Kiekvienas susitikimas džiugina ir vis primena mums, kokie mes esame vieni kitiems reikalingi ir svarbūs. Kol negalime susitikti kieme, puiki alternatyva virtualūs susitikimai.
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100