Vasario mėnesį, prisijungdamos prie sveikatingumo mėnesio minėjimo, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos socialinė pedagogė Audronė Bilydienė ir psichologė Aida Rakauskienė 5 – 8 klasių mokiniams ir jų klasių vadovėms klasių susirinkimų metu pasiūlė pabendrauti sveikų tarpusavio santykių, sveiko bendravimo tema.
Visą mėnesį mokiniai mokėsi atpažinti „nesveikus“ santykius, aiškinosi gražaus tarpusavio bendravimo pagrindines taisykles, diskutavo apie meilę, pildė virtualią apklausą apie santykius su bendraamžiais ir bendravimą klasės kolektyve bei mėgino nuspręsti, komanda jų klasės kolektyvas, ar visgi dar ne. Būtent tokia tema – „Grupė ar komanda?“ – ir užbaigė mėnesio klasės susirinkimus gražaus bendravimo tema. Paskutinieji klasių susirinkimai šeštose klasėse vyko kartu dalyvaujant ir socialinei pedagogei bei psichologei. Ačiū visiems mokiniams ir klasių vadovėms, aktyviai įsitraukusiems į veiklas.
Audronė Bilydienė ir Aida Rakauskienė