• 2.JPG
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png

 

Gegužės 22 dieną A.Brazausko gimnazijos sporto aikštyne įvyko 1-2 klasių mokinių futbolo turnyras „Žiogelis". Jį organizavo Kaišiadorių Švietimo ir sporto paslaugų centras, Futbolo Centras „Baltai" ir Kaišiadorių V.Giržado progimnazija. Turnyre dalyvavo trylika komandų. Iš pradžių jos varžėsi trijuose pogrupiuose. Varžybos vyko trijose futbolo aikštelėse. Rungtyniavo 11 komandų iš V.Giržado progimnazijos, Žiežmarių „Vaikystės dvaras" bei Rumšiškių ekipa.

  konf.resp
Birželio 6 dieną grupė progimnazijos mokinių vyko į respublikinę 7-12 klasių mokinų konferenciją  „Veriame duris į vandens pasaulį“, kuri vyko  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje Girionyse (Kauno raj.). Konferencijoje pranešimą skaitė 7e klasės mokinės Justina Kavaliauskaitė ir Enrika Jankauskaitė. Jos pristatė tiriamąjį darbą „Mažų vandens telkinių eutrofikacija“.

judėk judėk

Gegužės mėnesį rajone vyko sveikos gyvensenos konkursas fiziniam aktyvumui skatinti. Mūsų progimnazijos  mokiniai taip pat prisijungė: šokio užsiėmimus ilgųjų pertraukų metu mokyklos kieme vedė mokytoja Margarita Rainienė,  5-tų klasių kvadrato varžybas organizavo kūno kultūros mokytojai Gintautas Kandratavičius ir Justinas Kursevičius, o klasių susirinkimų metu kai kurios klasės žaidė aktyvius žaidimus lauke, ėjo į  mišką. 

tbc2Žmonijos istorijoje svarbų vaidmenį suvaidino epidemijos, užkrečiamosios ligos. Moksliniai faktai teigia, kad ligos veikė ne tik kurio nors regiono, bet ir pasaulio raidą. Tokia liga kaip tuberkuliozė turėjo dra­ma­tiš­kos įta­kos me­nui, mu­zi­kai, li­te­ra­tū­rai. Kažkada ši liga vadinta „baltuoju maru“ šiandieniniais laikais taip pat dar labai paplitusi. Siekiant atkreipti į tai dėmesį, kovo mėnesį minima Pasaulinė tuberkuliozės diena. Jai paminėti mūsų progimnazijoje vyko integruota biologijos – istorijos pamoka „Viskas apie tuberkuliozę“.

      zumba2Kūno kultūros pamoka kitaip – Zumba. Taip vadinosi balandžio 9-osios dienos kūno kultūros pamokos. Jas vedė licencijuota trenerė Karolina Rinkevičienė. Zumba – tai puiki treniruotė siekiantiems smagiai, energingai ir rezultatyviai judėti. Tai nauja kardio fitness treniruotė, jungianti aerobiką su šokiu. Joje yra šokių žingsnelių ir įvairių stilių: merengue, salsa, cumbia, mambo, samba, flamenco, hip hop, pilvo šokio ir daugelio kitų.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100