• P1014175.JPG
  • P1018112.JPG
  • P1013945.JPG
  • P1018108.JPG
  • P1014170.JPG
  • P1018113.JPG
  • P1014177.JPG
  • P1018103.JPG
  • P1018106.JPG
  • P1013940.JPG
  • P1018109.JPG

 

Gegužės 22 dieną A.Brazausko gimnazijos sporto aikštyne įvyko 1-2 klasių mokinių futbolo turnyras „Žiogelis". Jį organizavo Kaišiadorių Švietimo ir sporto paslaugų centras, Futbolo Centras „Baltai" ir Kaišiadorių V.Giržado progimnazija. Turnyre dalyvavo trylika komandų. Iš pradžių jos varžėsi trijuose pogrupiuose. Varžybos vyko trijose futbolo aikštelėse. Rungtyniavo 11 komandų iš V.Giržado progimnazijos, Žiežmarių „Vaikystės dvaras" bei Rumšiškių ekipa.

  konf.resp     Birželio 6 dieną grupė progimnazijos mokinių vyko į respublikinę 7-12 klasių mokinų konferenciją  „Veriame duris į vandens pasaulį“ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje Girionyse (Kauno raj.).
       Konferencijoje pranešimą skaitė 7e klasės mokinės Justina Kavaliauskaitė ir Enrika Jankauskaitė. Jos pristatė tiriamąjį darbą „Mažų vandens telkinių eutrofikacija“. Konferencijoje buvo aptartos vandens kokybės problemos Lietuvoje ir pasaulyje, vandens kokybės įtaka žmonių sveikatai, veiksniai, turintys įtakos šachtinio šulinio vandens kokybei.
     Renginio metu mokiniai kartu su KMAIK dėstytojais ir studentais ne tik aptarė prevencines priemones, padedančias kurti sveikesnę aplinką, bet ir patys sodino augalus: kas ąžuoliuką, kas levandas.     

                                                   Biologijos ir geografijos mokytojos  Janina Krutkevičienė ir Violeta Krikščiūnienė     

judėk judėk

      Gegužės mėnesį rajone vyko sveikos gyvensenos konkursas fiziniam aktyvumui skatinti. Mūsų progimnazijos  mokiniai taip pat prisijungė: šokio užsiėmimus ilgųjų pertraukų metu mokyklos kieme vedė mokytoja Margarita Rainienė,  5-tų klasių kvadrato varžybas organizavo kūno kultūros mokytojai Gintautas Kandratavičius ir Justinas Kursevičius, o klasių susirinkimų metu kai kurios klasės žaidė aktyvius žaidimus lauke, ėjo į  mišką. 

     Kiekvieną savaitę atsiskaičius konkurso organizatoriams, po mėnesio paaiškėjo, kad  I vieta atiteko 6b klasės mokiniams ir klasės vadovei Skaidrutei Žukauskienei, II –oji vieta - 5e klasės mokiniams ir klasės vadovai Violetai Krikščiūnienei. Renginyje „Pagalbos skambutis 112“ šių klasių mokiniai apdovanoti  dovanomis. Sveikiname laimėtojus ir džiaugiamės visų dalyvavimu.

                                                                                                                       Mokytoja Violeta Krikščiūnienė

tbc2                   Žmonijos istorijoje svarbų vaidmenį suvaidino epidemijos, užkrečiamosios ligos. Moksliniai faktai teigia, kad ligos veikė ne tik kurio nors regiono, bet ir pasaulio raidą. Tokia liga kaip tuberkuliozė turėjo dra­ma­tiš­kos įta­kos me­nui, mu­zi­kai, li­te­ra­tū­rai ir kažkada vadinta „baltuoju maru“ šiandieniniais laikais dar labai paplitusi. Siekiant atkreipti į tai dėmesį, kovo mėnesį minima Pasaulinė tuberkuliozės diena. Jai paminėti mūsų progimnazijoje vyko integruota biologijos – istorijos pamoka „Viskas apie tuberkuliozę“. Kartu su istorijos ir biologijos mokytojomis Violeta Prokarenkiene ir Janina Krutkevičiene pamoką 8a klasėje vedė svečiai, atvykę iš Vilniaus užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro. Svečius pakvietė Kaišiadorių Visuomenės sveikatos biuro specialistai.

      zumba2     Kūno kultūros pamoka kitaip – zumba - taip vadinosi balandžio 9-os dienos kūno kultūros pamokos. Jas vedė licencijuota trenerė Karolina Rinkevičienė. Zumba – tai puiki treniruotė siekiantiems smagiai, energingai ir rezultatyviai judėti. Tai nauja kardio fitness treniruotė, jungianti aerobiką su šokiu. Joje yra šokių žingsnelių ir įvairių stilių: merengue, salsa, cumbia, mambo, samba, flamenco, hip hop, pilvo šokio ir daugelio kitų. Užsiėmimų tikslas paprastas – kūno kultūros pamokas pripildyti geros nuotaikos bei parodyti mokiniams, kad sportuoti galima ir kitaip.

 Ačiū už pasiūlytą idėją Kaišiadorių Visuomenės Sveikatos biuro atstovams.

                                                                                                        Geografijos mokytoja Violeta Krikščiūnienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

 

Vasario 2020
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 niekorimto logo 1534752255p

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100