• 7.png
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 8.JPG
  • 4.jpg

Sveika mityba, sveikas maistas, sveika gyvensena – tai frazės, kurias visi dažnai girdime. Bet ar mūsų mokiniai moka pagaminti sveikuolišką patiekalą? Norėdami tai išsiaiškinti, spalio – lapkričio mėnesiais organizavome sveiko maisto parodą. Ši paroda kitokia: reikėjo namuose patiekalą pagaminti, nufotografuoti jį ir užrašyti jo receptą. Mokytojoms R. Vilimienei, G. Ruginienei ir V. Krikščiūnienei „suplūdo“ apie keturiasdešimt receptų, kuriuos pristatė 5-8 klasių mokiniai. Buvo pasiūlyta daug salotų, sriubų, daržovių troškinių receptų. O Austėja Tomkutonytė (6e kl.) pasiūlė labai skanų plovo receptą su dar daugelio iš mūsų retai vartojama mėsa - aviena.
  
  Desertams mokiniai siūlė vaisių salotų, moliūgų blynelių receptus, o Ugnė Vytautė Juzėnaitė (8e kl.) pasiūlė torto „Rudenėlis“ su spanguolėmis receptą. Komisijai teko labai rimta užduotis iš visų pasiūlytų receptų išrinkti tris pačius originaliausius ir įdomiausius receptus. Buvo paskirtos trys nominacijos, kurios atiteko Mildai Kvietelytei (5b kl.) už „Gaiviųjų salotų“ receptą, Pijui Jakimavičiui (6d kl.) už „Sveikuoliškų blynelių“ ir  Aivetai Matakaitei (6b kl.) už „Vaisių salotų“ receptus. Visus mokinių pasiūlytus receptus galima peržiūrėti progimnazijos informaciniame centre - bibliotekoje, o išsirinkus labiausiai patinkantį – pasigaminti patiekalą namuose ir pakviesti savo draugus paragauti jo.
                                                                                                           Sveikatą stiprinančios mokyklos veiklos grupės nariai
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100