Kalėdos – viena ryškiausių ir gražiausių metų švenčių. Jei anksčiau ši šventė kėlė džiugius rūpesčius dėl šventės organizavimo, tai šiemet, artėjant šioms šventėms ir vis griežtėjant karantino sąlygoms šalyje, tai tapo tikru išbandymu vaikams,  jų tėvams bei pedagogams. Mūsų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija kartu su padėjėja Virginija jau iš anksto ruošėsi Kalėdų laukimui: papuošė eglutę, koridorius ir darželio langus. Juk koks bebūtų sunkus bei sudėtingas laikotarpis, bet šventinės nuotaikos ir stebuklo laukimo iš mažųjų ugdytinių atimti negalima.

Šių metų pavasarį progimnazijos Antakalnio skyriaus darželio teritorijoje atsirado netradicinė sveikatinimo erdvė ,,Pojūčių  takas“. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė senokai svajojo apie basų kojų pojūčių taką. Todėl, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas ir vaikučiai darželio nelankė, kartu su mokytojos padėjėja Virginija draugiškai kibo į darbą. Joms į pagalbą atskubėjo ne tik progimnazijos darbuotojai Albertas, Justas ir Arūnas, bet ir mažoji darželio ugdytinė Kotryna. Visiems drauge susibūrus ir bendromis jėgomis dirbant, pavyko įkurti ,,Pojūčių taką“.

Progimnazijos Antakalnio ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Kodėlčiukai” vaikai ir jų mokytoja Vilija Kudrevičiūtė prisijungė prie respublikinio ikimokyklinių įstaigų projekto „Išmanusis Kempiniukas“, kuris vyko sausio 20 d. – gegužės 30 d.

Penktadienis kitaip

Mūsų progimnazijos Antakalnio ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ vaikučiai kartu su savo mokytoja Vilija Kudrevičiūte dalyvo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų akcijoje „Penktadienis kitaip“, kurią rengė Kauno miesto Šančių lopšelis-darželis. Šios akcijos tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi ieškant ir atrandant inovatyvių darbo veiklos metodų.

Antakalnio skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ vaikai lankėsi Kaišiadorių viešosios bibliotekos Žiežmarių filiale. Viešnagės metu vaikai ne tik pratęsė savo pažintį su knygomis, susipažino su bibliotekininko profesija, bet ir patogiai įsitaisę klausėsi linksmų bei pamokančių pasakų apie meškiukų nuotykius. Svetingoji bibliotekininkė Arina vaikus vaišino meškučių mėgstamu skanėstu medumi bei džiugiai stebėjo, kaip vaikai smagiai leido laiką pliušinių meškučių apsuptyje.
                                                         Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė