• 3.jpg
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 9.JPG

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Praėjusi šiek tiek trumpesnė darbo savaitė darželyje prabėgo Velykų ritmu. Po ilgojo savaitgalio, paminėję gražiausią pavasario šventę – šv.Velykas, į darželį vaikai susirinko kupini džiaugsmingų įspūdžių ir nešini spalvingais margučiais.

Mes, patys mažiausieji progimnazijos ugdytiniai, toliau vykdome ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo ilgalaikį projektą „Mažojo gamtininko kelionė“. Pasivaikščiojimų metu kartu su vaikais aptarėme pirmuosius pavasario požymius, stebėjome, kaip skleidžiasi pirmieji pavasarinių gėlių žiedai, aiškinomės, ko augalams reikia, kad jie augtų. Mažieji sužinojo, kad augalams būtina šviesa, šiluma ir vanduo, kad augalai skiriasi savo lapų forma, spalva, dydžiu ir netgi kvapu.

Vienas veiksmingiausių ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo būdų, skatinančių patį vaiką būti aktyviu, – projektinė veikla. Praėjusią savaitę toliau vykdėme ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo projekto „Mažojo gamtininko kelionė“ veiklas. Žaidybinės, meninės, darbinės veiklos metu vaikai supažindinti su lapuočiais ir spygliuočiais medžiais. Aptarėme jų sandarą, panašumus bei skirtumus, prisiminėme pavadinimus, daug kalbėjome apie jų reikšmę gamtai ir žmogui. Mažieji taip pat mokėsi tarti anglų kalba žodžius medis ir miškas. Labai smagu, kad mūsų darželio teritorijoje auga didžioji dalis žinomiausių Lietuvos medžių, todėl turime galimybę ne tik žiūrėti medžių paveikslėlius plakatuose ir knygelėse, bet ir paliesti, užuosti, apkabinti gyvą medį.

Progimnazijos Antakalnio skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ vaikai kartu su priešmokyklinukais šiemet vykdo ilgalaikį gamtamokslinį projektą „Mažojo gamtininko kelionė“. Šio projekto tikslas – patrauklia vaikams forma ugdyti jų gamtamokslines kompetencijas.  Projekto kovo mėnesio tema - „Žemė – mūsų namai“. Tyrinėti gamtą, stebėti jos pokyčius, eksperimentuoti ir džiaugtis kūrybiniais atradimais galima kasdien.

Kalėdos – viena ryškiausių ir gražiausių metų švenčių. Jei anksčiau ši šventė kėlė džiugius rūpesčius dėl šventės organizavimo, tai šiemet, artėjant šioms šventėms ir vis griežtėjant karantino sąlygoms šalyje, tai tapo tikru išbandymu vaikams,  jų tėvams bei pedagogams. Mūsų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija kartu su padėjėja Virginija jau iš anksto ruošėsi Kalėdų laukimui: papuošė eglutę, koridorius ir darželio langus. Juk koks bebūtų sunkus bei sudėtingas laikotarpis, bet šventinės nuotaikos ir stebuklo laukimo iš mažųjų ugdytinių atimti negalima.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100