• 8.JPG
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG

Kalėdos – viena ryškiausių ir gražiausių metų švenčių. Jei anksčiau ši šventė kėlė džiugius rūpesčius dėl šventės organizavimo, tai šiemet, artėjant šioms šventėms ir vis griežtėjant karantino sąlygoms šalyje, tai tapo tikru išbandymu vaikams,  jų tėvams bei pedagogams. Mūsų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija kartu su padėjėja Virginija jau iš anksto ruošėsi Kalėdų laukimui: papuošė eglutę, koridorius ir darželio langus. Juk koks bebūtų sunkus bei sudėtingas laikotarpis, bet šventinės nuotaikos ir stebuklo laukimo iš mažųjų ugdytinių atimti negalima.

Norėdama sukurti džiugią ir šventišką nuotaiką, į pagalbą mokytoja pasitelkė ir kūrybiškus bei išmonės nestokojančius vaikučių tėvelius. Jie visi kartu, tarpusavyje bendradarbiaujant, pagamino ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ advento kalendorių: 24 staigmenas, kurias atvėrus, kiekvieną kartą vaikai atrasdavo po nedidelę dovanėlę ir vis skirtingą užduotį. Iš pačio ryto, kiekvieną dieną, mažieji stengėsi kuo greičiau atidaryti stebuklingą tai dienai skirtą laišką ir atrasti po mažą dovanėlę bei įdomią užduotį, kurią jie visi kartu turėjo įvykdyti. Džiugu ir tai, kad vaikai visas tėvelių paruoštas užduotis puikiai atliko, o svarbiausia, kad jie suprato, kad didžioji metų dovana kiekvieno iš jų lauks šventų Kūčių vakarą šeimos apsuptyje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100