Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Praėjusi šiek tiek trumpesnė darbo savaitė darželyje prabėgo Velykų ritmu. Po ilgojo savaitgalio, paminėję gražiausią pavasario šventę – šv.Velykas, į darželį vaikai susirinko kupini džiaugsmingų įspūdžių ir nešini spalvingais margučiais.
Vaikai turėjo galimybę pasidalinti su savo draugais įspūdžiais apie tai, kaip šventė šv. Velykas namuose su savo šeimomis, apžiūrėjo vieni kitų margučius, pasakojo, kaip margučius margina jų mamytės ar močiutės, o taip pat surengė margučių ridenimo varžybas. Rinkome taikliausią ridentoją bei greičiausią margutį. Nuridenti margutį taip, kad jis pataikytų į kitą, nėra lengva. Nepataikę neliūdėjo, nes vaikai suprato, kad tai tik žaidimas, ir bandė savo sėkmę dar ir dar kartą. O kol vaikai rideno margučius, paslapčia į darželį užklydusi Velykų bobutė paslėpė vaikams staigmenėlę.
Šį sekmadienį visi minėsime Atvelykį – pirmąjį sekmadienį po Velykų. Tądien daugiausiai dėmesio skiriama vaikams, todėl Atvelykis kartais vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis. Saugiai paminėkite šią dieną šeimose. Lai vaikų džiaugsmas, gera nuotaika, linksmybės praskaidrina mūsų visų kasdienybę. Neleiskime netikėtiems sunkumams, kurie suvaržė mūsų gyvenimo kasdienybę, pradanginti iš mūsų gyvenimo šimtus metų puoselėjamas tradicijas bei šventes.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė