• 9.JPG
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 1.jpg

Žemė – vandens planeta. Gamta padovanojo mums savo stebuklą – vandenį. Nuo jo priklauso mūsų gyvybė, mūsų ateitis. Vykdydama ilgalaikio projekto „Mažojo gamtininko kelionė“ veiklas, stengiausi praplėsti vaikų žinias apie vandenį. Vaikams buvo įdomu sužinoti, koks vanduo yra stebukladarys: jis gali virsti debesiu, lietumi, rasa, rūku, sniegu, ledu, kruša. Taip pat aiškinomės ir eksperimentavome, kokios medžiagos geriausiai praleidžia vandenį: popierius, medvilnė, plastikas ar dirvožemis, kas plaukia ir kas skęsta vandenyje, kaip atsiranda lietaus debesėliai ir kt.

Pabaigę eksperimentus ir išsiaiškinę vandens kelionę gamtoje, ėjome „pasitaškyti po balas“. Visų veiklų metu skatinau vaikų saviraišką, paremtą eksperimentais, tyrinėjimu, pojūčiais ir kritiniu mąstymu. Vaikai buvo aktyvūs, smalsūs ir žingeidūs, jie noriai įsitraukė į eksperimentinę gamtamokslinę veiklą. Be to visi kartu tvarkėme darželio aplinką: išgrėbliavom   likusius lapus, surinkom šapelius, kankorėžius. Dirbdami vaikai diskutavo apie švarią aplinką, kodėl negalima šiukšlinti, kaip teisingai rūšiuoti buitines atliekas ir pan.

Vaizdo įrašas „Vieno lašelio istorija“

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100