• 6.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 1.jpg

Ar kada pagalvojote, kad aplink mus gausu mažyčių vandens lašelių? Jie visur – rasoje, rūke, debesyje, ledyne, upėje, ežere, jūroje, vandenyne. O kada jis būna liūdnas, linksmas ar laimingas? Ar lašelis mėgsta keliauti ir patirti nuotykius? Žinoma!!! Progimnazijos Antakalnio skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukaiׅ“ vaikučiai kartu su mokytoja Vilija dalyvavo asociacijos „Gyvoji planeta“ komandos „Laimingas vanduo“ organizuojamame projekte „Vieno lašelio istorija“. Visi kartu mes sukūrėme nuotaikingą pasakojimą „Lašelio Mykolo istorija“. Lankydami Antakalnio kaime esantį ežerą, ant kranto iš gamtinių medžiagų vaikučiai išdėliojo savo istorijos herojų – laimingą vandens lašelį Mykolą. Šis projektas mūsų mažiesiems suteikė daug džiugių emocijų, žinių apie vandenį, jo svarbą gamtai ir žmogui.
Vaizdo įrašas „Lašelio Mykolo istorija“ 
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100