Spausdinti
Peržiūros: 3931

kraitėVasara baigiasi, ateina ruduo... O ruduo turtingiausias iš visų metų laikų: jo kišenės pilnos aukso, jis dosniausias įvairiomis rudens gėrybėmis. Ruduo visuomet daugeliui gražiausias ir mėgstamiausias metų laikas. Tai laikas, kai gamta atskleidžia visą grožį, tarsi būtų visa tai laikiusi  visus metus didžiajam finalui.

Šis rugsėjis buvo ypatingas ir Vaclovo Giržado progimnazijos priešmokyklinių grupių mokytojoms, administracijai. Buvome pakviesti rugsėjo 30d. dalyvauti Kaišiadorių miesto savivaldybės organizuojamame renginyje „Rudens kraitė 2017“  ir sukurti savo įstaigos rudens gėrybių mozaiką. Nerimaudami ir kartu džiaugsmingai ruošėmės šiam nuostabiam kūriniui. Šiame projekte aktyviai dalyvavo vaikų tėvai, seneliai, kiti šeimos nariai, kurie rinko, rūšiavo gamtinę medžiagą, iš kurios ir susidėliojo nuostabus kilimas.

Saulėtą šeštadienio rytą visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos, Raimunda Šulskienė, Marijona Mačiulienė, Danguolė Šiaulienė, padėjėjos Ligita Selevienė ir Rita Klimašauskienė, meninio ugdymo mokytoja Jurgita Jakaitė - Trusauskienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė su suneštomis gėrybėmis susirinko Teofilio Matulionio aikštėje, kurioje ir kūrė nuostabų kilimą – mozaiką. Darbo pavadinimą taikliai pasiūlė mokytoja Jolita Maželienė. Puikiai panaudota gamtinė medžiaga, kūrybinės idėjos.

Šventės metu šiuo nuostabiu kūriniu džiaugėsi ne tik vaikučiai, jų tėveliai, seneliai, mokytojai, bet ir visi šventės dalyviai. Šventės organizatoriai taip pat liko neabejingi mūsų kūrybiškumui, negailėjo gražių žodžių, įteikė padėkos raštą. Buvo labai gera matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą...

Ikimokyklinės grupės „Saulytės“ auklėtoja Danguolė Šiaulienė