• 1.jpg
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 9.JPG
  • 3.jpg

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukų“ vaikų pirmoji pažintis su naminiais gyvūnais prasidėjo nuo pokalbių apie juos, fotografijų žiūrėjimo. Kiekvienas norėjo parodyti savo augintinį, papasakoti kuo jis minta, ką mėgsta veikti. Vėliau kūrėme savo ūkį – gaminome naminius paukščius bei gyvulius, statėme jiems tvartus, aptarėme kuo kiekvienas iš jų mums naudingas.

Kartą vieno „kodėlčiuko“ mama pasidalino nuoroda į socialiniame tinkle vykstantį tarptautinį konkursą, kurio vienintelis reikalavimas – parodyti, kaip mes susipažįstame su gyvūnais. Nusprendėme ir mes pabandyti savo sėkmę bei sudalyvauti šiame konkurse - įamžinti savo sukurtą ūkį. Ir ką gi? Sulaukėme sėkmės – laimėjome edukacinę išvyką į Tarptautinę veislinių gyvūnų parodą, kurioje galima pamatyti apie 1000 įvairių veislių gyvūnų.

   Gruodžio 13 d. išvykome į Kauną, kur Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos parodų paviljone ir vyko jau penktoji Tarptautinė veislinių gyvūnų paroda 2019. Parodoje vaikai stebėjo veislinius paukščius: vištas, antis, žąsis, kalakutus, stručius, taip pat turėjo galimybę paglostyti įvairaus dydžio ir skirtingos išvaizdos triušiukus.

Didžiajai daliai vaikų tai buvo pirmoji išvyka su mokykliniu autobusu, todėl buvo kupini įspūdžių ir džiaugsmingų emocijų. Dėkoju tėveliams už bendradarbiavimą ir pagalbą vykstant kartu į šią išvyką.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100