• 6.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 3.jpg

Šių metų pavasarį progimnazijos Antakalnio skyriaus darželio teritorijoje atsirado netradicinė sveikatinimo erdvė ,,Pojūčių  takas“. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė senokai svajojo apie basų kojų pojūčių taką. Todėl, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas ir vaikučiai darželio nelankė, kartu su mokytojos padėjėja Virginija draugiškai kibo į darbą. Joms į pagalbą atskubėjo ne tik progimnazijos darbuotojai Albertas, Justas ir Arūnas, bet ir mažoji darželio ugdytinė Kotryna. Visiems drauge susibūrus ir bendromis jėgomis dirbant, pavyko įkurti ,,Pojūčių taką“.

Jis susideda iš 7 dalių, kuriose sudėtos skirtingos dangos iš natūralių medžiagų: smulkių akmenukų, medžio žievės - mulčiaus, pušų kankorėžių, medžio kaladėlių ir rąstelių, suraitytos gyvatėle virvės bei šiurkštaus paviršiaus kilimėlio. Ateityje kai kurias medžiagas bus galima keisti ir tai daryti mokytoja ketina kartu su vaikais. Juk rudenį, net ir darželio teritorijoje arba vaikščiojant po gyvenvietę, galima prisirinkti kaštonų, gilių, medžio šakelių ir kt. Grįžę po karantino į grupę, vaikučiai nekantraudami laukė šiltų ir saulėtų dienų, kuomet bus galima išbandyti įrengtą ir visus labai viliojantį ,,Pojūčių taką“. Todėl vos tik sušilo, mažieji basomis kojytėmis pražygiavo įspūdingu takeliu ir patyrė daug nuostabių ir neįtikėtinų pojūčių! Ir vėliau, kai tik saulutė nudžiugindavo savo šiltais spinduliais, vaikučiai nusiavę batukus leisdavosi į pojūčių kelionę. Nuoširdžiai džiaugiamės mokytojos Vilijos idėja ir dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos įgyvendinimo!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100