• 7.png
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 8.JPG
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 6.jpg

Futbolo būreliai ,,Žiogas“ ir ,,Žiogelis“ – vadovas Romas Jankauskas

Iš futbolo užsiėmimų treniruotes lankančių mokinių yra sudaromos dvi skirtingos amžiaus grupės: ,,Žiogelio“ treniruotes lanko 1-2 klasių mokiniai, o ,,Žiogas“ - 3-4 klasių mokiniai. Treniruotėse vaikai gali natūraliai, be papildomo streso treniruotis, stiprėti fiziškai, tobulėti techniškai, varžytis, gauti teigiamas emocijas žaisdami vieną iš populiariausių sporto žaidimų pasaulyje - futbolą.

Vaikų, kurie lanko futbolo treniruotes, ypač pagerėja koordinacija, erdvinė orientacija, greitesniais tampa judesiai. Užsiėmimų metu stengiuosi sukurti ir palaikyti draugišką, geranorišką aplinką, o treniruočių procesą padaryti linksmu ir teikiančiu vaikams teigiamas emocijas. Populiarinu futbolą tarp mokinių ne tik kaip sporto šaką, bet ir kaip puikų laisvalaikio praleidimo būdą, skatinant sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Kasmet, mokslo metų pabaigoje, kartu su Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centru organizuojame sporto šventę rajono pradinių klasių mokiniams ,,Žiogas“ ir ,,Žiogelis“. Tuomet futbolo aikštėje užverda rimtos kovos, kuriose nei viena komanda nenori pralaimėti. Tiek varžybų dalyviai, tiek ir žiūrovai čia patiria daug džiugių akimirkų.

,,Teatro studija“ – vadovė Renata Sausaitienė 

Teatro studija - tai vieta, kur renkasi drąsūs, išraiškingi, menišką sielą turintys vaikai, jaunuoliai. Tai puiki vieta, kurioje atsiveria kūrybingos sielos. Kurti gali kiekvienas, tik reikia išdrįsti.

Kurdami dramos siužetus, mokiniai vaizduoja jiems aktualias ir iš gyvenimo gerai pažįstamas situacijas, taiko proceso dramos bei Forumo teatro metodus.

Studijos jaunieji aktoriai pastatys ne vieną pjesę, surengs spektaklių premjeras, dalyvaus įvairiuose konkursuose, festivaliuose. Tad, jei esi drąsus(-i), nebijantis(-i) iššūkių, mėgstantis(-i) sceną, moki dirbti komandoje, mėgsti vaidinti, gal net rengi pasirodymus draugams ar artimiesiems - ateik į Teatro studiją ir būk matomas visiems!

{

Informacinių technologijų būrelis  “Gigabaitas“vadovė Loreta Statkutė 

Žmogų supa vis daugiau išmaniųjų daiktų, kuriuos reikia valdyti, tobulinti, su kuriais tenka bendrauti ir kurti dar labiau išmanų pasaulį. Matant tokias ateities vizijas, informatinį mąstymą reikia pradėti ugdyti kuo anksčiau.

Nuo 2019 m. lapkričio mėnesio pradėjome neformalaus švietimo būrelio  „Gigabaitas“ veiklą. Užsiėmimų metu 3-4 klasių mokiniai supažindinami su teorine medžiaga, mokosi dirbti iPad planšetiniais kompiuteriais. Vaikams pristatomos IT programos, jie išmoktsta su jomis dirbti, saugiai elgtis interneto erdvėje. Dalyvaujant praktinėje veikloje, mokiniai skatinami aktyviai bendrauti, spręsti problemas, atlikti kūrybinį darbą, mąstyti, fantazuoti, programuoti. Mokiniai, įgyję kompiuterio valdymo ir  programavimo pagrindus, geba planuoti, spręsti įvairius uždavinius bei kūrybiškai išreikšti save.

 

Studija ,,Meno vartai“ – vadovė Rima Čepulienė

Dažnai girdžiu mokinius sakant - aš nemoku piešti, bet šis išsireiškimas yra klaidingas, nes nemokančių kurti meno nėra. Nei vienas žmogus negimė viską mokėdamas, tik reikia bandyti ir bandyti. Juk visiems dirbantiems ir nebijantiems rizikuoti, eksperimentuoti, visuomet pasiseka. Studija ,,Meno vartai“ - netradicinė studija, kurioje sau mėgstamą veiklą gali surasti kiekvienas 5-8 klasių moksleivis. Jei nemoki piešti, galėsi išbandyti savo galias atlikdamas darbus dekupažo technika. Jei dekupažas nepatiks, gal patiks interjero detalių dekoravimas, papuošalų gaminimas, autentiškų kaukių gaminimas, indų dekoravimas, drabužių ar šilko tapyba, baldų apipavidalinimas, kalėdinių žaislų, dovanų kūrimas iš antrinių žaliavų ir pan. Be to, galėsi išbandyti savo kantrybę tapybos, grafikos ir skulptūros srityse. Atėjus į studiją, savo džiaugsmais ir išgyvenimais dalinsimės kartu.

P.S. Viską mokančių žmonių nebūna. Aš – lygiai tokia pati. Labai mėgstu atrasti naujas technikas, naujas galimybes ir esu labai keista mokytoja, kuri labiau džiaugiasi mokinio pasiektais rezultatais, nei jis pats savais. Tie, kurie būrelį jau lankė praėjusiais metais, žino, kiek kūryba suteikė džiaugsmo jų artimiesiems ir jiems patiems. Niekada nekartojame to paties darbo, nes tokio pat sukurti negalima. Galime sukurti tik gražesnį ir geresnį.

Žurnalistų būrelis „Giržadukai“ – vadovė Rita Medvedevienė

Pagrindinė būrelio „Giržadukai“ darbo paskirtis - informuoti mokyklos bendruomenę apie mokyklinio gyvenimo aktualijas įvairiais aspektais. Temas leidiniui pasiūlo pats mokyklos gyvenimas. Tai ir fotoreportažai, fiksuojantys mokyklos kasdienybę, aprašomi renginiai, įvairiausi konkursai, mokinių pasiekimai olimpiadose, varžybose ir dar daug įvairių temų. Lankantiems šį būrelį mokiniams taip pat suteikiama galimybė išbandyti savo kūrybines galias publikuojant savo mintis bei įvairaus žanro kūrinius. Kurdami laikraštį, būrelio dalyviai lavina kūrybiškumą, gilina lietuvių kalbos žinias, įgyja bendravimo, bendradarbiavimo, komandinio darbo įgūdžių.

Jei esi aktyvus 5-8 klasių mokinys, mėgsti visur dalyvauti, turi savo nuomonę ir nori ją išreikšti, tuomet šis būrelis būtent tau. Ateik, ir čia kartu susirinkę ieškosime įdomių temų, jas gvildensime, domėsimės ir drąsiai reikšime savo nuomonę.

Informacinių technologijų būrelis ,,Peliukas“ – vadovė Asta Paulauskienė

Neformaliojo ugdymo būrelį ,,Peliukas“ lankantys mokiniai gilina IT žinias, mokosi saugiai naudotis internetu bei kūrybiškai taikyti kompiuterio galimybes rengiantis tarptautinių eTwinning projektų pristatymams. Kompiuterinių technologijų taikymas popamokinėje veikloje suteikia puikias galimybes visapusiškam mokymuisi. Dirbdami  su įvairiomis programomis mokiniai eksperimentuoja, žaidžia, mokosi dirbti komandoje ir padėti vienas kitam.

Dailės būrelis ,,Meno erdvės“ - vadovė Jūratė Kapcevičiūtė

Į būrelio ,,Meno erdvės“ užsiėmimus susirenka kūrybingi ir dailę mėgstantys mūsų progimnazijos mokiniai. Čia jiems suteikiama galimybė plėsti vaizduojamąją patirtį, ją panaudoti savo išgyvenimų ar idėjų vaizdavimui. Kadangi moksleivių meninio išprusimo ir pasirengimo lygis yra skirtingas, pradinėje stadijoje užsiėmimų metu numatytas individualus darbas su kiekvienu atskirai ar apjungiant į atskiras grupes pagal pasirengimo lygį, parenkant ir paskirstant užduotis pagal kiekvieno sugebėjimus. Vėliau, pasiekus bendrą ugdymo lygį, užduotys gali būti skiriamos vienodo sudėtingumo visiems būrelio nariams. Būrelio nariai savo kūriniais ir pagamintomis dekoracijomis dažnai gražina mokyklos erdves. Na o pačių rankomis sukurti proginiai atvirukai jau ne sykį laimėjo pagrindinius prizus įvairiuose konkursuose.

   Būrelyje ,,Meno erdvės“ yra laukiami 5-8 klasių mokiniai, norintys susipažinti su meno specifika, išbandyti įvairias piešimo technikas, išmokti jas valdyti, susipažinti su dizaino pradmenimis, pajausti kūrybos džiaugsmą.

Modernaus folkloro šokio studija – vadovė Margarita Rainienė

Mieli mokiniai, modernaus folkloro šokių studijoje išmoksite laisvai judėti muzikos ritmu pagal įvairiausius šokių stilius, išlavinsite grakščią eiseną ir laikyseną bei atsikratysite scenos baimės. Modernaus folkloro šokio programa skirta 4 šokėjų grupėm: 1. Pradedančiųjų grupė - tai priešmokyklinių grupių ir 1 klasių moksleiviai, dar nesusipažinę su lietuvių tradicinių šokių stilistika ir neturintys patirties koncertinėje veikloje. Jiems taikomi tautinių ir klasikinio šokių pagrindai, ritmikos pratimai. Vyksta pasiruošimas koncertinei veiklai. 2. Pažengusių vaikų šokių grupė - tai 2-3 klasių moksleiviai, kurie jau susipažinę su lietuvių tradicinių šokių leksika ir jau dalyvaujantys koncertinėje veikloje. 3. Paruošiamoji grupė - tai 4-5 klasių moksleiviai, su kuriais tęsiami lietuvių tradicinių šokių mokymai, pradedamas modernaus šokio pagrindų mokymas ir sintezė su tautiniais šokiais. Su pažengusiais mokiniais jau vykdoma koncertinė veikla. 4. Pagrindinė grupė - tai 6-8 klasių moksleiviai, lankantys šokių kolektyvą kelerius metus. Jiems taikomi šokių technikos, modernaus ir tautinių šokių stilistikos sintezė, improvizacijos užsiėmimai. Vykdoma koncertinė veikla, kuriami bendri projektai su gyvos muzikos atlikėjais.  Nedvejok, pradėk šokti jau dabar! Juk su šokiais gyventi smagiau.

Stalo tenisas - vadovas Rimantas Levulis

Stalo tenisas – viena judriausių sporto šakų, lavinanti pastabumą, koordinaciją ir reakciją, o nuolat akimis sekamas kamuoliukas yra tarsi mankšta akims. Žaidimo tikslas – smūgiuoti kamuoliuką į varžovo stalo pusę taip, kad jis negalėtų jo atmušti. Priešininko tikslas viso žaidimo metu siekti daryti lygiai tą patį.

Visus, pradėjusius lankyti užsiėmimus, pradedu mokyti nuo stalo teniso technikos pagrindų. Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad stalo tenisą žaisti yra labai paprasta. Treniruojantis lavinamas pastabumas, vikrumas, ištvermė bei judesių koordinacija.  Žaidžiant nuolat energingai judama, todėl tvirtinami kojų bei rankų raumenys. Šį sporto būrelį gali lankyti tiek mergaitės, tiek ir berniukai. Parengta programa sudaro galimybes 1-4 kl. pradedantiesiems mokytis stalo teniso pagrindų, o 5-8 klasių pažengusiems mokiniams toliau sistemingai treniruotis ir sėkmingai tobulinti įgytus žaidimo įgūdžius. Vaikai, susipažinę su šiuo žaidimu nuo mažų dienų, visam laikui pamėgs šį žaidimą.

Pasimatuok profesijas – vadovė Rasa Rimkuvienė

Jaunam žmogui gana dažnai būna sunku tinkamai pasirinkti profesiją, mokymo įstaigą, darbą, kuris būtų mėgstamas. Be to, daugeliui mokinių atrodo, kad profesijos pasirinkimas dar labai toli, todėl į šį reikalą žiūri gana lengvabūdiškai. Tačiau nuo apsisprendimo pasirinkti vienokią ar kitokią profesiją priklauso žmogaus būsimo gyvenimo gerovė ir kokybė.

Neformaliojo ugdymo būrelio ,,Pasimatuok profesijas“ užsiėmimų metu 7-8 klasių mokiniams yra sudaroma galimybė „pasimatuoti profesijas“ dalyvaujant išvykose, edukacijose, renginiuose, susitikimuose įvairaus lygmens mokymosi įstaigose, įmonėse, organizacijose. Organizuojamos įvairios paskaitos, susitikimai su kitų mokymo įstaigų atstovais, gerąja patirti besidalijančiais mokymo įstaigų mokiniais. Pažintis su įvairių profesijų atstovais padės mokiniams renkantis tolesnį gyvenimo kelią. Juk profesijos pasirinkimas – svarbus ir atsakingas žingsnis kiekvienam.

Mokyklos berniukų krepšinio rinktinė – vadovas Gintautas Kandratavičius

Parengta programa sudaro galimybes 5-8 klasių mokiniams sistemingai treniruotis ir sėkmingai tobulinti įgytus žaidimo įgūdžius. Ši sporto šaka yra nepaprastai įdomi ir linksma. Dinaminiai pratimai puikiai treniruoja judesių koordinaciją, ištvermę, miklumą ir greitą reakciją. Kitas privalumas yra komandos formavimas. Juk žaidimas remiasi suderintais visų žaidėjų, kuriems reikia suprasti bendrą taktiką ir pasiekti savo tikslus, veiksmais. Be to, komandinis darbas moko drausmės, savitarpio pagalbos ir suteikia bičiulystės jausmą, kurio reikia bet kuriam vaikui.

Krepšinio būrelio tikslas – skatinti jaunimo užimtumą ir sveiką gyvenseną. Treniruočių metu išmokę taktinių ir žaidybinių krepšinio elementų, jie tai gali pademonstruoti dalyvaudami įvairiose mokyklos, rajoninėse ar respublikinėse varžybose.

 Jaunieji jūrų skautai – vadovė Janina Krutkevičienė

Susipažinkime. Mes esame jūrų skautai, kurių šūkis – „Dievui, Tėvynei, Jūrai, Artimui“. Pagrindinis skautų siekis - ugdyti jaunus žmones dorus, kilnios dvasios, tvirto būdo, sveikus, sąmoningus ir naudingus piliečius savo Tėvynei. Svarbiausias skautų organizacijos veiklos metodas yra mokymasis per veiklą ir patyrimą. Mokiniams sudaromos sąlygos mokytis išgyventi gamtoje, išbandyti save, nagrinėti įvairias problemas, organizuoti veiklą, vadovauti, gebėti prisitaikyti prie bet kokių gyvenimo sąlygų.

5-7 klasių mokiniai, jei jums įdomu, kaip nepažįstamas žmogus per vieną dieną gali virsti geriausiu draugu, koks gardus gali būti ant laužo pagamintas maistas, kad palapinė gali būti patogesnė ir už pačią minkščiausią lovą bei atrasti, kad kompiuteris neatstoja ištikimų draugų, laužo kvapo, skautiškų dainų po žvaigždėtu dangumi ir nuotykių, kuriuos gali patirti kiekvienas skautas… Jei sakai „Taip“, ateik pas mus, jūrų skautija gali tapti Tavo antraisiais namais.

Šaškių būrelis – vadovas Romualdas Urmilevičius

Visi, 1-8 klasių mokiniai, norintys išmokti žaisti šaškėmis ar jau žaidžiantys, yra laukiami šaškių būrelio užsiėmimuose. Žaidimas šaškėmis tik iš šalies atrodo, kad yra paprastas ir nerimtas užsiėmimas. Tačiau taip nėra. Šaškės – tai „proto gimnastika“. Žaisdami šį intelektualų žaidimą, vaikai mokosi greitai ir savarankiškai priimti sprendimus, atidžiai reaguoti į priešininko ėjimus ir numatyti tolesnius savuosius žingsnius. Šis žaidimas vysto mąstymą, stiprina atmintį, lavina gebėjimą sukaupti dėmesį, tad vaikai ima lengviau įsiminti bet kokią informaciją. Šaškių žaidimo paslapčių galima mokytis visą gyvenimą, o mąstymas, kuris reikalingas žaidžiant šaškėmis, vėliau gyvenime praverčia įvairiose situacijose. Be to, didelę įtaką šachmatų žaidimas daro vaiko charakteriui: ugdomas organizuotumas, atsakingumas, ryžtingumas, kovingumas.

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – vadovė Gabrielė Vaičekauskaitė

Neformaliojo ugdymo būrelio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ užsiėmimų metu kartu su vaikais kalbame apie saugų elgesį žaidžiant sportinius žaidimus, apie sveikos gyvensenos įgūdžius, sąžiningą rungtyniavimą, komandinį bendradarbiavimą, priešininkų gerbimą ir kt. Šio amžiaus mokiniams ypač svarbu formuoti teigiamą požiūrį į pralaimėjimus ar nedideles nesėkmes, kurių neišvengiama žaidimų ar sportinių varžybų metu. Stengiuosi, jog vaikai suvoktų, kad nesėkmės tik grūdina jų charakterį, ugdo jo ištvermę ir atkalumą, kad gyvenime būna ne tik pergalės, bet ir pralaimėjimai. Tačiau atkakliai ir kryptingai siekiant savo tikslo galima bus įveikti visas kliūtis ir džiaugtis pergalėmis.

Užsiėmimuose 1-4 klasių mokiniai turiningai ir aktyviai praleidžia laisvalaikį, išmoksta naujų estafečių su įvairiais sportiniais įrankiais. Įgytus įgūdžius pritaikys žaidžiant su draugais ir dalyvaujant varžybose.

,,Jaunasis programuotojas" – vadovė Jūratė Šimienė

Technologijoms užimant vis svarbesnę vietą mūsų gyvenime, svarbu, kad vaikas su jomis ne tik kuo anksčiau susipažintų, bet ir perprastų bei įvaldytų. Bene svarbiausias dalykas, norint mokytis programuoti, yra smalsumas, o vaikai smalsumu pasižymi labiausiai. Jei vaikas yra žingeidus ir domisi naujovėmis, labai daug šansų, kad programavimas taps neatsiejama jo laisvalaikio dalimi.

Programa „Scratch“ sukurta jaunesniojo amžiaus vaikams. Tai programa, skirta animacijų, istorijų, žaidimų, muzikos kūrimui. Su Scratch mokiniai mokosi programavimo logikos, išvengdami rašybos klaidų tikimybės. Taip yra todėl, kad Scratch programuojama jau paruoštais blokeliais dėlionės principu, taigi nereikia rašyti specifinių skyrybos ženklų ir pan., kaip įprastose programavimo kalbose. Dar vienas Scratch pranašumas yra jo pritaikomumas skirtingose srityse ir disciplinose.

Neformaliojo ugdymo būrelio „Jaunieji programuotojai“ programa skirta 4 klasės mokinių programavimo įgūdžių tobulinimui, kūrybiškos improvizacijos kompetencijų ugdymui.

Tinklinio būrelis – vadovas Justinas Kursevičius

Būrelio tikslas – stiprinti mokinių sveikatą, populiarinti tinklinį, ugdyti tinklinio žaidimo įgūdžius tarp mokinių, puoselėti gebėjimus, suteikiančius galimybę aktyviai dalyvauti kuriant kūno kultūros ir sveikatos stiprinimui palankią aplinką.
Būrelio užsiėmimuose mokiniai ne tik mokosi tinklinio technikos elementų, bet ir ugdo pasitikėjimą savo jėgomis, valią, savitarpio pagalbos jausmą, bendradarbiavimo įgūdžius, išgyvena džiaugsmą, tenkindami saviraiškos, savirealizacijos poreikį, stiprindami nusiteikimą sieti mokymąsi ir poilsį su fiziniu aktyvumu. Taigi, žaisdami tinklinį, mes ne tik smagiai ilsimės, laviname komandinio darbo įgūdžius, bet ir geriname savo sveikatą.

„Judrieji žaidimai“ – vadovas Valdas Morkūnas 

Judėjimas ir sportas neabejotinai siejamas su stipria sveikata ir gera savijauta, jis padeda sėkmingai augti ir vystytis. ,,Judriųjų žaidimų” būrelis - tai puikus būdas ugdyti sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžius ir įpročius. Programa skirta judriems, mėgstantiems sportuoti 5-7 klasių mokiniams.

Žaisdami vaikai turės palankias sąlygas išlieti energiją, realizuoti save. Žaidžiant formuosis teigiamos charakterio savybės, draugiškumas ir geranoriški tarpusavio santykiai, savarankiškumas, iniciatyvumas, aktyvumas, dėmesingumas, jautrumas, protiniai gebėjimai. Tikiuosi, kad žaidimai padės įveikti sunkumus, atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, suteiks žaidėjams naujų pojūčių, patirties, kartu formuosis judėjimo įgūdžiai, kurie padės neįprastose situacijose, kasdienėje praktinėje veikloje ar dalyvaujant sportinėse varžybose.

 

Informacinių technologijų būrelis ,,Smalsučiai" - vadovė Vilija Možeikienė

Neformaliojo ugdymo būrelis ,,Smalsučiai“ skirtas 1-mų klasių mokiniams. Jo paskirtis -IT žinių gilinimas, pasitelkiant išmaniąsias technologijas. Mokiniai mokosi saugiai naudotis internetu bei kūrybiškai taikyti kompiuterio galimybes šiuolaikiniame pasaulyje. Kompiuterinių technologijų taikymas popamokinėje veikloje suteikia puikias galimybes visapusiškam mokymuisi. Dirbdami  su įvairiomis programomis mokiniai eksperimentuoja, žaidžia, mokosi dirbti komandoje ir padėti vienas kitam. Siekiama supažindinti vaikus su darbo kompiuteriu pradmenimis, lavinti technologinį raštingumą, kūrybiškumą, vaizduotę, pabandyti programuoti Scracht aplinkoje.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100