• 8.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpg

neformal1

Papildomas progimnazijos mokytojų vykdomų neformaliojo švietimo programų pasirinkimas. Be jau siūlytų programų progimnazijos mokinius kviečiame į šias naujai atidaromas programas:
„Gigabaitas“ - informacinių technologijų krypties programa, skirta 1 klasių mokininiams. Programos vadovė - pradinio ugdymo mokytoja Loreta Statkutė. Užsiėmimai vyks progimnazijos pastate Girelės g. 41. Susidomėjus kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
„Teatro studija“ - meninės krypties programa, skirta 5 - 8 klasių mokininiams. Programos vadovė - pradinio ugdymo mokytoja Renata Sausaitienė. Užsiėmimai vyks progimnazijos aktų salėje. Susidomėjus kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

„Bonjour“ (prancūzų kalba) - kalbinio ugdymo krypties programa, skirta 5 klasių mokininiams. Programos vadovė - anglų kalbos mokytoja Dovilė Butėnienė. Užsiėmimai vyks progimnazijos 225 kabinete. Susidomėjus kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
„Jūrų skautai“ - pilietinio, kraštotyrinio ugdymo krypties programa, skirta 5 - 8 klasių mokininiams. Programos vadovė - biologijos mokytoja Janina Krutkevičienė. Užsiėmimai vyks progimnazijos 313 kabinete (ir kitose erdvėse pagal veiklos pobūdį). Susidomėjus kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
„Šachmatų būrelis“ - sportinės krypties programa, skirta 5 - 8 klasių mokininiams. Programos vadovas - fizinio ugdymo mokytojas Valdas Morkūnas. Užsiėmimai vyks progimnazijos bibliotekoje. Susidomėjus kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
„Čiutyta“ - meninės krypties programa, skirta 5 - 8 klasių mokininiams. Programos vadovas - muzikos mokytojas Česlovas Kriščiūnas. Užsiėmimai vyks Algirdo Brazausko gimnazijos muzikos kabinete, aktų salėje. Susidomėjus kreiptis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100