• 4.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 7.png

Kaip nuostabu, kad gyvename tokioje gamtinėje zonoje, kur galime stebėti, kaip keičiasi gamta visus keturis metų laikus: kai baltą žiemą keičia pavasario žaluma, spalvinga vasara savo vietą užleidžia auksiniam rudeniui, o auksinius lapus paslepia sidabrinės pusnys... Ir taip be sustojimo – metai suka ir suka savo ratą...
Visus metus priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai kartu su mokytojomis vykdė projektą ,,Sukasi metų ratas“, kurio pagrindinis tikslas – kuo įdomiau, kūrybingiau pažinti metų laikus: stebint, tyrinėjant, fiksuojant, eksperimentuojant, fotografuojant gamtą ir jos požymius.

Besidžiaugdamos nuostabiu rudeniniu oru ir vis dar maloniai šildančia saulyte, visos trys priešmokyklinio ugdymo grupės, „Pelėdžiukai‘, „Obuoliukai“ ir „Drugeliai“, rugsėjo mėnesį nusprendė papramogauti už mokyklos ribų. Kiekviena grupė atskirai su savo mokytojomis Marijona Mačiuliene, Danguole Šiauliene, Živile Gibaite – Matiukiene ir Janina Jankeliūniene organizavo išvykas į Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje esančią sodybą „Gyvasis kalnas“.

Visi mokiniai, kurie nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, turi teisę į nemokamus pietus mokykloje, nevertinant pajamų. Mokinių, kurie mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, tėveliai iki rugpjūčio 31 d. turi kreiptis į Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Katedros g. 4), telefonas pasiteiravimui 8 618 65390 arba pagal deklaruotą gyvenamą vietą seniūnijose. Jūs turėsite užpildyti Prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) formą. Prašymus galima pateikti elektroniniu būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą www.spis.lt.

Administracija

Po šių metų visiems mums labai pasyvaus pavasario ir užsitęsusio karantino, labai norėjosi, kad vaikų vasaros atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir aktyvios bei turiningos. Mūsų progimnazijos mažiesiems organizuota vasaros dienos stovykla ,,Pramogauk, atostogauk ir auk“ tapo tikra atgaiva vaikams. Čia jie kartu su bendraamžiais galėjo žaisti, sportuoti, pramogauti, keliauti...

    Štai ir prabėgo trečioji neformaliojo ugdymo veiklų savaitė mūsų priešmokyklinio ugdymo vaikučiams. Vaikai kartu su mokytoja Rasa dainavo linksmas daineles apie vasarą, žaidė muzikinius žaidimus. Su mokytoja Danguole keliavo prie miesto tvenkinių, kur galėjo ir pasisupti, ir pasportuoti, ir smėlio pilis prie vandens pastatyti. Meninio ugdymo mokytoja Kristina atvežė iš molio mūsų vaikučių pagamintus darbelius, kuriuos jie labai gražiai glazūravo svečiuodamiesi jos keramikos dirbtuvėse Lomenių kaime. Vaikai labai džiaugėsi savo darbeliais, juk molio darbai reikalauja daug kruopštumo, kantrybės ir kūrybiškumo.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100