• 7.png
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 8.JPG
  • 3.jpg

Atkeliavęs pavasaris mums priminė apie pavasarinius darbus ir sėją. Į sodinimo darbus svarbu įtraukti ir vaikus, kad pamatytų, kaip bunda gamta. Gamta - tai natūrali aplinka, kurioje galima sužadinti vaikų smalsumą ir susidomėjimą, įtraukti į įvairias veiklas: stebėjimą, tyrimą, eksperimentavimą. Tęsiamas ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo projektas „Mažojo gamtininko kelionė“. Balandžio mėnesio tema buvo „Sėklų karalystėje“. Kadangi lauke dar šalta, mokytojos su ugdytiniais augino daržą ant palangės.

 

Balandžio mėnesį visuomenės sveikatos specialistė su PUG vaikais keliavo į Dantukų karalystę. Vaikai klausė pasakos apie berniuko Simo dantukus, apie jo dantų valymo įpročius, sužinojo, kas kenkia dantukams ir kas juos džiugina. Mokiniai papasakojo apie savo dantukų valymo įpročius ir turimas dantų priežiūros priemones. Pasakos metu išgirstai informacijai įsisavinti vaikai atliko užduotis: padėjo dantų pastai labirintu nukeliauti pas dantų šepetėlį, kirpo ir klijavo maisto produktus, kurie džiugina ir liūdina dantis, suvedžiojo taškus ir gavo dantuką, kurį spalvino, puošė ir visaip gražino.

Priešmokyklinio amžiaus vaikai labai smalsūs, jiems visada kyla daug klausimų apie mus supantį pasaulį. Įgyvendinant ilgalaikį ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo projektą „Mažojo gamtininko kelionė“, vaikams yra sudaroma galimybė tyrinėjant ir eksperimentuojant patiems ieškoti atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Šio projekto kovo mėnesio tema buvo „Žemė – mūsų namai“. Kiek daug įvairiausių veiklų, žaidimų, kūrybinių darbelių buvo sugalvota ir išbandyta ne tik grupėse, bet ir lauke: mokytojos su ugdytiniais daug kalbėjosi apie gamtos grožį, diskutavo apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus, piešė piešinukus, gamino darbelius ir kitokiais būdais stengėsi išreikšti savo meilę Žemei.

Vasario 16-osios šventė ypatinga visiems Lietuvos piliečiams, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Nors didžioji dalis priešmokyklinukų šiuo metu ugdomi nuotoliniu būdu, muzikos mokytoja Rasa Zaksienė, mokytojos Marijona Mačiulienė, Danguolė Šiaulienė ir Živilė Gibaitė-Matiukienė vasario 15 dieną visų grupių vaikučius bei jų šeimos narius pakvietė kartu paminėti Lietuvos gimtadienį – Lietuvos valstybės atkūrimo 103-iąsias metines šventiniame rytmetyje „Myliu Lietuvą gimtinę“.

Kaip nuostabu, kad gyvename tokioje gamtinėje zonoje, kur galime stebėti, kaip keičiasi gamta visus keturis metų laikus: kai baltą žiemą keičia pavasario žaluma, spalvinga vasara savo vietą užleidžia auksiniam rudeniui, o auksinius lapus paslepia sidabrinės pusnys... Ir taip be sustojimo – metai suka ir suka savo ratą...
Visus metus priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai kartu su mokytojomis vykdė projektą ,,Sukasi metų ratas“, kurio pagrindinis tikslas – kuo įdomiau, kūrybingiau pažinti metų laikus: stebint, tyrinėjant, fiksuojant, eksperimentuojant, fotografuojant gamtą ir jos požymius.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100