Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client212/web267/web/images/laikas/laikas2020

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/laikas/laikas2020

Spalio 9 dieną Žiežmarių gimnazijoje vyko rajono Mažasis rusų kalbos festivalis 7 - tų klasių mokiniams. Jau daugelį metų gyvuoja graži tradicija rengti konkursą pirmus metus besimokantiems rusų kalbos mokiniams - šeštokams. Šiemet taip pat buvo planuota gegužės mėnesį leisti šeštokams išbandyti savo jėgas, tačiau sutrukdė karantinas: renginį teko nukelti į spalio mėnesį. Taigi šeštokai jau tapo septintokais. Renginio organizatorės, Žiežmarių gimnazijos rusų kalbos mokytojos, svetingai ir šiltai priėmė rajono rusų kalbos mylėtojus. Vaikams teko atlikti tris užduotis: dailyraščio, skaitymo ir žodyno turtingumo.

6e klasės mokiniams šie mokslo metai jau rugsėjo 3 d. pateikė malonią staigmeną: mūsų bendraklasė Danielė Žilytė buvo pakviesta į šeštokų žinių viktoriną – LRT projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Ji su palaikymo komanda ir klasės vadove V. Prokarenkiene dalyvavo TV laidos filmavime. Šis žaidimas-viktorina skatina mokinius domėtis įvairiais dalykais, būti originaliais, išradingais, azartiškais. Žaidime svarbūs ir greito mąstymo, atminties, logikos elementai. Atsakinėdami į klausimus, dalyviai stengėsi teisingai pasirinkti, bet juos ne visada lydėjo sėkmė. Danielė džiaugėsi įgijusi patirties, susipažinusi su šeštokais iš kitų mokyklų, pabendravusi su laidos vedėju R. Petrausku. Palaikymo komanda smagiai praleido laiką, drąsino klasės draugę, pamatė televizijos užkulisius ir kasdienybę.
Kviečiame sekmadienį, rugsėjo 13 d., žiūrėti laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, kurioje dalyvaus Danielė ir kartu išbandyti savo jėgas bei žaisti Prototo.

Justina Truskauskaitė 6e

Pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventės akimirkos...

{gallery}laikas/laikas2020{/gallery}

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos bendruomenės laikraštis

„Giržadukai“ Nr.3 (62) 2020 m. kovas - birželis

Sveikiname Viltę Indriuškevičiūtę, Dominyką Vyšniauską ir Tautvydą Pirštelį, 8e klasės mokinius, dalyvavusius ir laimėjusius LRT lietuvių kalbos diktanto iššūkyje „Kasdien po istoriją. Kasdien po diktantą“. Jiems LRT televizija padovanojo nešiojamuosius įkroviklius (powerbank). Gegužės mėnesį LRT gyventojus kvietė į diktanto iššūkį – specialiai šiam projektui 16 žinomų Lietuvos rašytojų sukūrė po tekstą, kurį inspiravo „Diktanto“ tema.