• 9.JPG
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg

Spalio 9 dieną Žiežmarių gimnazijoje vyko rajono Mažasis rusų kalbos festivalis 7 - tų klasių mokiniams. Jau daugelį metų gyvuoja graži tradicija rengti konkursą pirmus metus besimokantiems rusų kalbos mokiniams - šeštokams. Šiemet taip pat buvo planuota gegužės mėnesį leisti šeštokams išbandyti savo jėgas, tačiau sutrukdė karantinas: renginį teko nukelti į spalio mėnesį. Taigi šeštokai jau tapo septintokais. Renginio organizatorės, Žiežmarių gimnazijos rusų kalbos mokytojos, svetingai ir šiltai priėmė rajono rusų kalbos mylėtojus. Vaikams teko atlikti tris užduotis: dailyraščio, skaitymo ir žodyno turtingumo.

Visose rungtyse puikiai sekėsi Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniams. Gražiausiai bei taisyklingiausiai tekstą nurašė ir dailyraščio rungtį laimėjo 7a klasės mokinė Goda Bartninkaitė. Raiškiai ir be klaidų perskaitė tekstą 7a klasės mokinė Greta Gaibavičiūtė. Kristina Mezenceva (7d klasė) parašė daugiausiai žodžių, žiūrėdama į daiktų stendą. Ji ir laimėjo žodyno turtingumo rungtį. Mokinės, kurios surinko daugiausia balų iš visų trijų užduočių, tapo festivalio nugalėtojomis.
Sveikiname I vietos laimėtoją Liepą Staninaitę (7d klasė) ir III vietos laimėtoją Ausmą Čėsaitę (7a klasė). Tik II vietos diplomą laimėjo ne giržadiečiai - jis liko Žiežmarių gimnazijoje. Smagu mokiniams, kai jie patiria sėkmę, smagu ir jų mokytojams. Visas šias šaunias mokines rusų kalbos moko mokytoja Hanė Jagminienė.
Festivalio uždaryme prie arbatos puodelio ir rusiškų meduolių, saldainių bei pyrago mokiniai bendravo, aptarė įvykusį renginį. Visi dalyviai jautėsi pagerbti, pastebėti. Taip pat visi gavo dovanų. Laukiame vėl kitų būsimų konkursų. Stengsimės gilinti antrosios užsienio kalbos - rusų kalbos - žinias ir įgūdžius.

Festivalio vertinimo komisijos narė, rusų kalbos mokytoja Zofija Junevičienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100