Šių metų kovo 5 dieną mūsų (7a) klasėje vyko dailyraščio konkursas, skirtas vienai iš svarbiausių dienų Lietuvos istorijai – Kovo 11-ajai. Lietuvių kalbos mokytojai N. Navickienei pasiūlius, mokiniai  iš įvairių šaltinių rinkosi ir rašė įvairius tekstus, kuriuose  atskleidžiamos žmogaus vertybės, meilė Tėvynei... Patys mąstė, ką jiems reiškia patriotizmas, laisvė, nepriklausomybė.
 Smagu, kad daugelis savo darbus parašė tvarkingai, aiškiai ir taisyklinga rašysena. Labiausiai pasisekė šiems mūsų klasės vaikams: Godai Bartninkaitei, Ausmai Česaitei, Mėjai Gincaitei, Justei Keblaitei. Nustebino ir klasės berniukai  Matas Treidaras ir Ignas Pališkis.
Kovo 11-ąją visi susimąstome apie savo Tėvynę. Kiek daug žmonės įdėjo pastangų, kad dabar savo šalyje galime džiaugtis ir mėgautis kiekviena diena. Tik niekada nereikėtų pamiršti mūsų žmonių - Didvyrių, kurie dėjo visas savo pastangas, , kad mes džiaugtumėmės laisva Lietuva. . .
Goda Bartninkaitė ir Mėja Gincaitė, 7a kalsės mokinės