Kovo 29 dieną Kaune, LSMU gimnazijoje, vyko tarptautinė bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir 8, 9 - 12 klasių mokinių užsienio kalbų konferencija „Graži šalis gražiame pasaulyje".

Šioje konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš visos Lietuvos: Kauno, Ukmergės, Tauragės, Prienų, Šiaulių, Šakių, Alytaus, Šilutės r. Pagėgių bei Pakruojo mokyklų. Savo jėgas išbandyti joje vyko ir du mūsų progimnazijos 7c klasės mokiniai: Martynas Bernatonis ir Elada Jackevičiūtė. Martynas skaitė pranešimą anglų kalba „Future visions: Development in the area where we are the best" („Ateities vizija: tobulėti ten, kur geriausiai sekasi"), o Elada - „Environmental protection: Saving our Planet" („Aplinkosauga: žemės išsaugojimas"). Juos ruošė anglų kalbos mokytoja Lina Lelešienė. Nors septintokai buvo jauniausi iš visų konferencijos dalyvių, o jų buvo net 61, tačiau pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs - pranešimus pristatyti pavyko puikiai. Be to didelės naudos davė ir kitų pranešimų klausymas, nes temos buvo labai įdomios: Lietuvos gamta, tradicijos, Aplinkosauga, Ateities vizijos, Pagonybė, Tapyba ir kt.

Nors renginys truko keturias valandas, tačiau laiką praleidome labai naudingai ir nusprendėme kitais metais taip pat tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius panašiuose konkursuose.

Anglų kalbos mokytoja Lina Lelešienė