• 6.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG

 

Mokykla... Klasė... Pamoka...

Kartais, kai pabosta mokytis klasėje, progimnazijos mokiniai išvyksta semtis žinių neįprastose aplinkose. Pavyzdžiui, išmokę paklausti kelio ir pasakyti, kaip reikėtų pasiekti norimą objektą, mokiniai, turėdami Kaišiadorių miesto žemėlapį, keliauja į Gedimino gatvę įtvirtinti žinių: pasidalinę poromis kalba tik angliškai, filmuoja savo dialogus bei patikrina jų teisingumą, t.y. nueina į žemėlapyje nurodytą vietą. Na, o grįžę klausom ir vertinam ne tik savo, bet ir draugų įrašus.

Arba besimokydami apie gyvūnus ir jų ligas, apsilankome „ZOO TOP" veterinarijos klinikoje Kaišiadoryse. Joje, pasikalbėję su veterinarijos gydytoja, sužinome, kokiomis ligomis dažniausiai serga naminiai gyvūnai, kaip tinkamai juos prižiūrėti bei kada reikėtų kreiptis į veterinarojos kliniką. O sugrįžę į klasę kuriame dialogus: vaidiname veterinarijos gydytojus bei naminių gyvūnų šeimininkus. Ir, žinoma, pasakojame apie savo augintinius.

Apie gimtąjį miestą Kaišiadoris, jo žymias vietas, lankytinus objektus, įžymius žmones geriausiai žino Kaišiadorių turizmo ir verslo darbuotojai. Todėl vykstant pamokai šiame centre, galima sužinoti daug įdomių faktų ne tik apie Kaišiadorių miestą, bet ir rajoną. Mokykloje aptariame ir susiteminame gautą informaciją ir patys kuriame pristatymus apie savo miestą.

Pamokas pagyvina ir netradiciniai namų darbai - pavyzdžiui, namuose nufilmuoti mėgstamiausio patiekalo gaminimo procesą - lyg tikroje kulinarijos laidoje! Žiūrėdami įrašus mokomės vieni iš kitų ir tobulinam savo žinias, pritaikydami jas praktiškai.

Anglų kalbos mokytoja Lina Lelešienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100