• 7.png
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 4.jpg

Ankstyvą gruodžio 20 dienos rytą 5 c klasė keliavo kartu su  auklėtoja J. Radkevičiene ir vyr. bibliotekininke R. Rimkuviene į Kauną. Ekskursijos metu aplankėme Vytauto Didžiojo Karo muziejų, dalyvavome  edukacinėje veikloje „Karinė paslaptis“.  Šios veiklos metu mus  suskirstė į penkias komandas, vadovas rodydamas skaidres pasakojo apie laiškų šifravimo paslaptis. Vėliau mes turėjome iššifruoti tekstus per tam tikrą laiką. Visos komandos labai stengėsi. Pirma vietą užėmė ne tik tiksliausiai, bet ir greičiausiai užduotis sprendusi Paulinos komanda.

 

Vėliau apžiūrėjome visas karo muziejaus ekspozicijas, apie kurias mums pasakojo gidas. Padėkoję muziejaus vadovui už įdomią ekskursiją, mes iškeliavome i Lazerių parką. Apsiginklavę karine amunicija, susiskirstę į komandas, išbandydami įvairias karines taktikas, mes bandėme užimti kitos komandos poziciją. Susumavus visų komandų žaidimų taškus, paaiškėjo, kad visos komandos buvo vienodai stiprios.

Linksmai nusiteikę ir šiek tiek pavargę, mes iškeliavome aplankyti Kauno kalėdinės eglės. Pasigrožėję didingu kalėdinės eglės grožiu,  padainavę ir pašokę , pasivaišinę  kalėdiniais  sausainiais ir arbata, mes pajudėjome link  namų. Linksmai nusiteikę, dainuodami laimingai sugrįžome į  Kaišiadoris. Ačiū vadovėms ir vairuotojui už nuostabią, linksmą ir prasmingą kelionę.

5c klasės mokinės A. Silickaitė ir  O.Stašytė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100