Vasario mėnesį Lietuvai švenčiant 101-ąjį gimtadienį, progimnazijoje vyko 5 - 6 klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konursas, kuriame dalyvavo16 penktokų ir 15 šeštokų. Konkursui mokiniai rinkosi skaityti du eilėraščius: Dave Crawly „I saw my teacher on a Saturday" ir Shel Silverstein „Sick". Anglų kalbos mokytojos L. Lenkauskienė, L. Lelešienė, L. Kasperavičienė, S. Milaševičiūtė, J. Jočiūnienė bei pavaduotoja L. Bartkevičienė vertino skaitovų taisyklingą tarimą, išraiškingą skaitymą bei intonaciją ir bendravimą su žiūrovais.

Penktų klasių mokinių tarpe geriausiai eilėraštį padeklamavo 5a klasės mokinė Goda Bartninkaitė (mokyt. I. Vaitelienė). Goda mintinai  labai raiškiai sakė eilėraštį „Sick" (Shel Silverstein) ir vienbalsiai komisijos narių buvo išrinkta geriausia skaitove.Taip pat puikiai pasirodė 5a klasės mokiniai Nikita Mišeikis ir Meida Saikauskaitė (mokyt. J. Jočiūnienė), 5b - Augustas Čiulada (mokyt. S. Milaševičiūtė), 5d - Gabrielė Mordusaitė ir Liepa Staninaitė (mokyt. L. Lelešienė).

Šeštų klasių skaitovų tarpe geriausia skaitove išrinkta 6a klasės mokinė Simona Tamošiūnaitė (mokyt. L. Lenkauskienė). Simona ne tik puikiai skaitė eilėraštį, bet ir labai įtikinamai ir raiškiai bendravo su klausytojais.Taip pat puikiai pasirodė 6b klasės mokinys Laurynas Žilinskas (mokyt. L. Lenkauskienė), 6c - Mindaugas Kriaučiūnas, Andrius Černiauskas ir Matas Dalamakas (mokyt. J. Jočiūnienė) bei Viktorija Morkūnaitė (mokyt. S. Molaševičiūtė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems skaitovams.

Anglų kalbos mokytoja Lina Lelešienė