• 9.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
jurates k  Gegužės 10 dieną Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose vyko konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija‘‘ laureatų apdovanojimo renginys. Į renginį buvo pakviesta ir  mūsų mokyklos 5d klasės mokinė Liepa Staninaitė. Jos piešinukas laimėjo I-ąją vietą.
  Šiam konkursui buvo pateikta virš 900 darbų iš visos Lietuvos, o mokiniai turėjo platų pasirinkimo spektrą: galėjo išreikšti save kurdami eilėraščius, filmus, dainas, rašydami rašinius, piešdami piešinius, kurdami rankdarbius.
  Konkurso laureatai buvo pakviesti ne tik į apdovanojimų renginį, bet ir pažintines ekskursijas LR Seime, Laisvės kovų ir okupacijų muziejuje, Vilniaus senamiestyje.
  Iškilmingas renginys vyko Vilniaus mokytojų namuose. Renginyje skambėjo aktoriaus Giedriaus Arbačiausko deklamuojamos partizano Broniaus Krivicko eilės, lietuvių liaudies folkloro dainininkės Veronikos Povilionienės ir dainuojamosios poezijos kūrėjo ir atlikėjo Alberto Antanavičiaus atliekamos dainos. Diplomus ir prizus visiems laimėtojams ir jų mokytojams įteikė partizano uniformą dėvintis Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro istorikas – rekonstruktorius, humanitarinių mokslų daktaras Darius Juodis, kurio buvimas renginyje leido pajusti partizanišką tvirtybę ir pareigingumą.
5-8 klasių piešinių konkurse  II vietos skirtos D.Vijeikytei, E.Demjenovaitei.
III vieta skirta A.Gaviniauskui, A.Demjenovaitei, D.Pūrui, T.Stankevičiui, J.Pališkiui, I.Guščiūtei, U.Valentinavičiūtei, P.Zaveckaitei, G.Vaškevičiūtei, M.Gudačiauskaitei, G.Pilkytei, R.M. Tokarevaitei, S.Tamošiūnaitei.
Paskatinamoji vieta – R.Rozlovai, E.Sidaraitei, G.Laurušonytei, M.Stankutei, S.Tarasauskaitei, I.Bigailaitei, D.Bareikiui, R.Vaitelei, M.Mikuckiui, K.Kazokaitei, M.Laurušonytei, K.Dobravolskytei, G.Dobravolskytei, L.Vaicekauskui, E.Banevičiūtei, K.Veličkaitei, M.Gavrišaitei, U. Ipatovai, B.Butkevičiūtei, M. Morozaitei, V.Mikalajūnaitei, T.Baubonytei, G.Šimauskaitei, K.Varankinaitei, M.Valentinavičiūtei, I.Urmilevičiūtei, A.Šimonytei, E.Zakarevičiūtei, A.Aleknaitei, U.Stočkutei, S.Vilkevičiūtei, E.Morkūnaitei, S.Jocytei, O.Stašytei, D.Petkevičiūtei, K.Eiseičikui, V.Čėsnaitei, G.Gincui, T.Žilinskaitei, M.aleknavičiūtei, E.Junevičiūtei, A.Matuliukštytei, L.Vinickui, M.Ašmenaitei, V.Petrachschiunaitei, T.Jurkoniui, A.Babeckaitei, V.Karaliūtei, M.Kubeckaitei, U.Zizaitei, J.Jurevičiūtei, T.Bartnikaitei.
  Sveikiname visus laureatus ir laimėtojus!
  Kiti konkurso dalyviai gaus dalyvio diplomus. O jų tikrai bus nemažai. Noriu paskatinti visus jaunuolius dalyvauti tokiuose ir panašiuose konkursuose, išnaudoti visas galimybes, rinktis trumpas, žmogų turtinančias keliones ir patirtį, kuri yra neįkainojama.

                                                                                                                        Dailės mokytoja J. Kapcevičiūtė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100