• 2.JPG
  • 1.jpg
  • 8.JPG
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 4.jpg

INTEGRUOTAS KŪRYBOS PROJEKTAS - AKCIJA „KURIU TAU, LIETUVA“, SKIRTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI

  Projekte dalyvavo Kaišiadorių V. Giržado progimnazijos (5a ir 8d klasės), Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos, Kruonio gimnazijos, Širvintų rajono Musninkų progimnazijos ir kitų gimnazijų mokiniai, Žiežmarių gimnazijos bendruomenės nariai (mokytojai, darbuotojai, tėvai, buvę mokiniai). Projektas - akcija „Kuriu Tau, Lietuva“ skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Žiežmarių - mažosios kultūros sostinės vardui įprasminti. Projekto vykdymo laikotarpiu sukurtas 100 metrų  piešinių ir iliustruotų  laiškų, pasižadėjimų, palinkėjimų ir kitų kūrybinių darbų takas – laiškas - dovana Lietuvai.

 

  Sukurta  skaitmeninė projekto versija: nufilmuota ir įamžinta sukurto darbo video. Jame atskleidžiami projekte dalyvaujančių mokinių kūrybiniai gebėjimai, patriotiniai jausmai Lietuvai ir meilė Tėvynei paviešinti internete. Pasibaigus akcijai visi darbai vėl patalpinti į nuostabią medinę skrynią. Sulankstytas „Kuriu Tau, Lietuva“ suklijuotų  kūrybinių darbų  takas – laiškas perduotas kitų rajono ir šalies mokyklų bendruomenėms.

  Visos mokyklos, dalyvavusios šiame projekte, ir mokiniai, kurių darbai buvo eksponuojami šioje kilnojamoje parodoje, gaus parodos dalyvio EARN sertifikatus. Didžiuojamės, kad mūsų mokiniai dalyvavo tokiame gražiame projekte.

                                                                                                                                            Mokytoja Rima Čepulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100