• 1.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 2.JPG

 

6e klasės mokiniams šie mokslo metai jau rugsėjo 3 d. pateikė malonią staigmeną: mūsų bendraklasė Danielė Žilytė buvo pakviesta į šeštokų žinių viktoriną – LRT projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Ji su palaikymo komanda ir klasės vadove V. Prokarenkiene dalyvavo TV laidos filmavime. Šis žaidimas-viktorina skatina mokinius domėtis įvairiais dalykais, būti originaliais, išradingais, azartiškais. Žaidime svarbūs ir greito mąstymo, atminties, logikos elementai. Atsakinėdami į klausimus, dalyviai stengėsi teisingai pasirinkti, bet juos ne visada lydėjo sėkmė. Danielė džiaugėsi įgijusi patirties, susipažinusi su šeštokais iš kitų mokyklų, pabendravusi su laidos vedėju R. Petrausku. Palaikymo komanda smagiai praleido laiką, drąsino klasės draugę, pamatė televizijos užkulisius ir kasdienybę.
Kviečiame sekmadienį, rugsėjo 13 d., žiūrėti laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, kurioje dalyvaus Danielė ir kartu išbandyti savo jėgas bei žaisti Prototo.

Justina Truskauskaitė 6e

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100