Norėdami vienas kitą palaikyti, pradžiuginti šiuo sunkiu pandemijos laikotarpiu, 3d klasės mokiniai nusprendė surengti Talentų dieną klasėje. Savanoriškai savo talentais lapkričio 20 d. per ilgąją pertrauką pasidalino 7 klasės mergaitės. Gabija Kerševičiūtė padovanojo klasės draugams kelis muzikinius kūrinius, kuriuos atliko violončele. Morta Stalaučinskaitė ir Eva Masaitytė pademonstravo savo lankstumą atlikdamos špagatą, kurį išmoko lankydamos gimnastiką. Susikaupę mokiniai klausėsi Ievutės Brazinskaitės dainos ,,Mano vardas – Lietuva“.

Kiekvienam ne tik žingeidu, bet ir svarbu, gyvenant savo mieste, žinoti miesto atsiradimo datą bei istoriją,  miesto vardą garsinančius žymius žmones, pažinti žymias savo krašto vietas, sužinoti gyventojų skaičių. Kiekvieną rudenį, artėjant gražiai tradicijai, progimnazijoje minint „Dieną už mokyklos garbę“, vyksta daug įvairių veiklų, kuriose kalbama apie GARBĘ.

Kaip didelė kelionė prasideda nuo mažo takelio per smilgomis svyruojančią pievą, taip mažo žmogučio pažintis su mokslo pasauliu prasideda žengiant pirmuosius žingsnius pradinėse klasėse. Kokie dideli užaugsime? Kiek giliai sugebėsime panerti į dar nepažintus ir naujai atsiveriančius pažinimo gylius? Ar lydės mus sėkmė? Kaip motyvuoti ir paskatinti vaikus siekti aukštesniųjų gebėjimų? Siekti atrasti, pažinti, išsiaiškinti, patirti?

Artėja Lapkričio 22 diena. Progimnazija kasmet šią dieną skiria „DIENAI UŽ MOKYKLOS GARBĘ“, todėl jau šiandien startuoja 1-4 klasių mokinių tarpklasinis knygų skirtukų mainų projektas „SKAITYMAS, KŪRYBA, DRAUGYSTĖ“. Projekto tikslas - ugdyti skaitymo ir rašymo gebėjimus, populiarinti knygų skaitymą, tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, meninius gebėjimus, draugystę. Projekto pabaigoje vyks tarpklasiniai skirtukų mainai. Pasibaigus projektui, mokinių sukurtais darbais turėsite galimybę  pasigrožėti virtualioje darbų parodoje progimnazijos interneto puslapyje.
Projekto organizatoriai

Ruduo vis labiau stengiasi sugadinti mums nuotaiką. Šlapia, niūru... Saulutę labai retai pamatome. Atrodo, kad ruduo niekada nesibaigs... O dar pandemija... Bet mes, 2d klasės vaikai su mokytoja, nesprendėme, kad nuotaiką pagerinti galime sau tik patys ir manome, kad pats laikas yra pagalvoti apie artėjančias Kalėdas – dovanų metą. Dovanas mums labai patinka gauti. Ne mažiau smagu ir dovanoti.