Pačios savarbiausios ir labiausiai širdį šildančios datos kalendoriuje: Vasario 16-oji, Kovo 11-oji… . Be šių datų nebūtų ir mūsų. Kuo didžiuotumėmės, kuo džiaugtumėmės, apie ką svajotume?

Kovo 11-oji – pavasario diena, atvertusi naują mūsų tautos puslapį, atvėrusi valstybei vartus į Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Kovo 11- oji – šviesos ir ateities Lietuvai ir mums visiems diena.
2e klasės mokiniai piešė piešinius  „Kovo 11-oji“, skirtus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Vaizdo medžiaga:

Mokytoja Jūratė Šeškevičienė ir bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė

Nusprendėme ir mes, 1c klasės mokiniai, sudalyvauti knygų savaitėje „Nerkime į knygas - jose atsiveria pasaulius“. Vasario 25 d. rašytoja - dailininkė Aušra Kiudulaitė 1c klasės mokinius pakvietė sudalyvauti virtualiose kūrybinėse dirbtuvėse. Ji pristatė savo pačios parašytą bei iliustruotą knygą „MAKSAS IR 92 JO MUSĖS“, o taip pat jos iliustruotą knygą „Laimė yra lapė“. Laimingos lapės dailininkė – taip galima pavadinti šią dailininkę, kuriai talentingos vaikų knygų iliustruotojos vardą lėmė jau pirmoji jos kartu su teksto autore Evelina Daciūte sukurta knyga „Laimė yra lapė“.

Vasario 24 d. – Vieversio, diena. Tai vienas iš pirmųjų sparnuočių, pavasarį sugrįžtančių į mūsų kraštą iš šiltųjų kraštų. Jis vadinamas pavasario šaukliu. Vieversėlis yra lietuvių artojų draugas bei nuolatinis darbų palydovas. Pavasario švenčių papročiai ir apeigos nuo žilos senovės buvo susieti su pasiruošimu besiartinantiems žemės ūkio darbams.

Žiema šiais metais leidžia išbandyti visus žiemiškus malonumus, o 4c klasės mokiniai kviečia pasigrožėti Besmegeniais.

Mokytoja Rūta Dumbliauskienė