Mes kartu rūpinamės vienas kitu. Labai mylim ir saugom, siekiam bendrų tikslų. Kartu svajojam, pasitikim ir atleidžiam. Vertinam kiekvieną akimirką, praleistą kartu. Gerbiam vienas kitą, juokaujam ir liūdim kartu. NES MES ŠEIMA!
1 - 4 klasių mokinių virtuali darbų paroda „Viskas kas telpa žodyje ŠEIMA“.

Parengė bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė

Prancūzų tapytojo, grafiko ir skulptoriaus, fovizmo srovės pradininko, vieno žymiausių XX a. dailininkų Anri Matiso (pranc. Henri Matisse) paveikslo „Ikaro  kritimas" improvizacija.
6 klasės mokinių koliažai:   I dalisII dalis.

Mokytoja Jūratė Kapcevičiūtė

2021 m. kovo 19 d. progimnazijoje pirmą kartą vyko 3-4 klasių mokinių nuotolinė anglų kalbos olimpiada. 22 mokiniai Moodle aplinkoje per 40 minučių atliko anglų kalbos olimpiados užduotis . 4a klasės mokinė Mėja Buklytė šį darbą įveikė per rekordiškai trumpą laiką – 13 minučių ir 9 sekundes!

Kaip paukščiai pavasarį, taip ir 2e klasės mokiniai sugrįžo po nuotolinio mokymosi į savo klasę, į draugų būrį. Perskaitę daug knygelių apie paukščius ir jų gyvenimą, daug sužinoję apie skraidančius draugus, patys piešė stebuklingus paukščius.
Kviečiame pasigrožėti:

Mokytoja Jūratė Šeškevičienė ir bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė

Šimtas zuikių susirinko — net žalia girelė linko!
Pakalbėję, pasitarę, jie mokyklą atidarė....
2e mokiniai kartu su mokytoja Jūrate Šeškevičiene dar kartą perskaitė ir aptarė gražiausią ir žinomiausią, ne vieną kartą per šešiasdešimt metų išauginusią Eduardo Mieželaičio poemą „Zuikis Puikis“! Linksmai ir sklandžiai sueiliuota pasaka apie Zuikį Puikį moko nepasiduoti viliojančioms pagundoms ir atkakliai siekti savo tikslo.