• P1018113.JPG
  • P1018109.JPG
  • P1014177.JPG
l

Žmonės sako – smagu gauti. Kiti sako – smagu duoti. O smagiausia – dalintis ir draugauti. Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos mokytojos Asta Kaselienė ir Nijolė Kriugždaitė su savo mokiniais pakvietė 2b klasės mokinukus dalyvauti bendroje meninėje – kūrybinėje veikloje. Ir jie tikrai turėjo ką duoti! Vyresnieji draugai ir jų mokytojos parodė įdomų būdą sukurti puikius paveikslus, net jei visai „nedraugauji“ su piešimu. Buvo smagu, patyrėme kūrybinį džiugesį. Dabar mūsų darbelius galima pamatyti mokyklos pradinių klasių korpuse (Gedimino g.). Užsukite apžiūrėti.

2b klasės mokytoja Rasa Mackevičienė

„Vikingų kaimas“ - tai muziejus po atviru dangumi. Pirmiausia mus pasitiko senovinio kaimo šeimininkai ir aprengė senoviniais rūbais. Leidomės ieškoti senovės baltų praeities. „Linksmų plaučių“ karys supažindino su baltų karių gyvenimu, pravedė pratybas.

„Darom" akcija Pasaulinės aplinkos tvarkymo dienos (World Cleanup Day) proga be tradicinio tvarkymosi inicijavo rekordinį moksleivių sąspietį (flashmob'ą), kurio metu rugsėjo 20d. 11:00 valandą susikibę rankomis padarėme sugalvotą sąspietį, skirtą aplinkai, gamtai ir švarai.

Šiais mokslo metais mums viskas buvo pirma: pirma klasė, pirmas rugsėjis, pirmos pamokos, pirmos šv. Kalėdos, šv. Velykos ir kitos šventės, praleistos kartu, pirmos sporto varžybos, pirma ekskursija...Mūsų nemažai: 24 mokiniai, mokytoja ir mokytojos padėjėja. Tad siekiant kuo geresnių pasiekimų visiems 26 reikėjo išmokti būti kartu, atrasti savo vietą klasėje, atlikti pareigas, laikytis taisyklių... Nebuvo lengva, bet mes stengėmės, vieni kitiems padėjome, kuo galėjome.
  Emilei, kai ji sirgo ir buvo namuose, pirmai kilo idėja nupiešti klasės šeimą, vėliau klasės šeimą savanoriškai nupiešė ir Benas, ir Ievutė, ir Lilė, ir kiti klasės mokiniai. Piešdami vaikai skaičiavo bendraklasius, kad tik kurio nepraleistų, juk mokykloje kartu gyvename ir esame vieni kitiems reikalingi...Auginsime klasės šeimos medį ir 2, 3, 4 klasėje.

1d klasės mokiniai ir mokytoja Nijolė Šatrauskienė

Vasario 26 d. mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame projekte ,,Lietuvių kalbos Kengūra 2019”. Džiaugiamės noriai užduotis atlikusiais mokiniais. Dėkojame mokytojams už mokinių ruošimą ir skatinimą dalyvauti projektuose.
Sveikiname laimėtojus!
Auksinės Kengūros diplomą laimėjo 4b klasės mokinė Austėja Kertenytė (mokytoja Vilija Možeikienė).
Sidabrinės Kengūros diplomą laimėjo 4b klasės mokinė Tėja Sutkaitytė (mokytoja Vilija Možeikienė).
Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo 2d klasės mokinė Gabrielė Janonytė (mokytoja Loreta Statkutė).
Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo 3d klasės mokinė Rytė Lodaitė (mokytoja Zita Kolupailienė).
Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo 3d klasės mokinys Danielius Žiužnys (mokytoja Zita Kolupailienė).
Kovo 21 d. gausus būrys matematikos mylėtojų dalyvavo Tarptautiniame matematikos Kengūros konkurse.
Sveikiname Austėją Kertenytę, užėmusią pirmąją vietą Kaišiadorių rajone (mokytoja Vilija Možeikienė).
Sveikiname Emiliją Mariją Brazytę, užėmusią antrą vietą Kaišiadorių rajone ( mokytoja Asta Paulauskienė).

Pradinių klasių mokytoja Vilija Možeikienė

l