• 7.png
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 9.JPG

Pavasarį vyko LR Užsienio reikalų ministerijos ir ,,KINGS Lietuva 2021“ organizuotas tarptautinis anglų kalbos atvirukų ir laiškų rašymo  konkursas  ,,Laiškai draugystei“.  Jau greitai bus sukurtas elektroninis konkurso dalyvių darbų katalogas, kurį nekantriai smalsaujame išvysti. Sveikinu pradinių klasių mokinius, sėkmingai dalyvavusius šiame konkurse!

Šiandien be druskos daugelis neįsivaizduoja savo maisto raciono. Tačiau šis maisto produktas, dabar tekainuojantis centus, kažkada buvo prabangos prekė. Jos istorija prilygsta žmonijos istorijai. Homeras savo „Odisėjoje“ druską pavadino dieviška. Druska – tai dviejų cheminių elementų – natrio ir chloro išgryninta forma – junginys. Kristalinė medžiaga. Smulkinti druskos kristalai atspindi šviesą ir atrodo tarsi balti. Edukacijos „Druska nuo seniausių iki dabartinių laikų“ metu mokiniai sužinojo apie druskos istoriją, tyrinėjo jos savybes, pasigamino spalvotą druską ir suvenyrą iš jos. Vyko pažintinė dalis: teorinės dalies metu mokiniams buvo parodyta vaizdinė medžiaga apie druskos istoriją, pateiktos interaktyvios kritinio mąstymo užduotys ir klausimai.

1c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Daivos Matačiūnienės, lankėsi naujojoje progimnazijos bibliotekoje-informacijos centre. Jauniesiems skaitytojams kilo daug klausimų, į kuriuos labai įdomiai ir žaismingai atsakė bibliotekininkė Lina Sasevičienė. Vaikams ji papasakojo, kur gyvena knygelės mažiesiems, kaip pasirinkti knygą pagal skaitymo įgūdžius, kokia tvarka knygos sudėtos lentynose, kaip knygas iš bibliotekos pasiimti, jas saugoti, kaip grąžinti ir dar daug įdomios informacijos. Išklausę bibliotekos darbuotoją, vaikai pasižadėjo knygeles mylėti ir saugoti, kad grąžintos į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos.

Mes kartu rūpinamės vienas kitu. Labai mylim ir saugom, siekiam bendrų tikslų. Kartu svajojam, pasitikim ir atleidžiam. Vertinam kiekvieną akimirką, praleistą kartu. Gerbiam vienas kitą, juokaujam ir liūdim kartu. NES MES ŠEIMA!
1 - 4 klasių mokinių virtuali darbų paroda „Viskas kas telpa žodyje ŠEIMA“. 
https://drive.google.com/file/d/1k3G9cy14gWmQVTyZP6Fn5gZk9aQab9_w/view?usp=sharing

Parengė bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė

    

Prancūzų tapytojo, grafiko ir skulptoriaus, fovizmo srovės pradininko, vieno žymiausių XX a. dailininkų Anri Matiso (pranc. Henri Matisse) paveikslo „Ikaro  kritimas" improvizacija.
6 klasės mokinių koliažai:   I dalisII dalis.                               

                                      Mokytoja Jūratė Kapcevičiūtė
                                

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100