• 7.png
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 1.jpg

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šių metų spalio mėnesį Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto centro Neformaliojo švietimo skyrius bei Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono PK veiklos skyrius organizavo rajono mokinių piešinių konkursą „Bičiulis žalia uniforma“. Šis konkursas yra skirtas Policijos (Angelų sargų) dienai paminėti.

Šiais metais ikimokyklinio - priešmokyklinio amžiaus grupėje I-ąją vietą užėmė mūsų progimnazijos PUG-1 ,,Obuoliukų“ grupės ugdytinė Igneta Višinskytė (mokytoja Marijona Mačiulienė), 1-2 klasių grupėje III-ąją vietą užėmė Lukrecija Joneliūnaitė (mokytoja Daiva Matačiūnienė), 3-4 klasių grupėje III-ąją vietą užėmė Liucija Tamošiūnaitė (mokytoja Loreta Statkutė), o Augustinas Kucharskis (mokytoja Vidutė Patlapienė) buvo apdovanotas paskatinamuoju prizu. Sveikiname mūsų šauniuosius mokinius bei jų mokytojas ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100