• 9.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG

TV3 televizijos iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.
 
Pyragų diena džiaugėmės ir mes, 3a klasės mokiniai, mokytoja, kiti Gedimino korpuso mokiniai. 
Covid-19 pakoregavo jau kone du dešimtmečius trunkančią tradiciją. Pardavinėti negalėjome, tačiau turėjome progą pasmaguriauti klasėje suneštais pyragais, pavaišinti kitas klases ir sulaukti vaišių iš jų. Sudalyvavome akcijoje, paaukojome. Supratome, kaip gera padėti, dalintis, būti draugiškais.
3a klasės mokinė Paula Marcinkevičiūtė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100