• 1.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena.
Mes, 2c klasės mokiniai, prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos - Tolerancijos dėlionė! Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis -  Tolerancijos dėlionė! Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą gauname piešinį ar paveikslą. Mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius.

Mūsų dėlionės detalėse pavaizdavome save ir savo pomėgius. Visi esame skirtingi, kiekvieną reikia toleruoti-priimti tokį, koks jis yra. Žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai, pomėgiai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą. Dėlionės detalės - simbolis, sujungiantis mus, skirtingus žmones, į vieną dėlionę.
Mokytoja Jolita Aleknavičiūtė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100