Ruduo vis labiau stengiasi sugadinti mums nuotaiką. Šlapia, niūru... Saulutę labai retai pamatome. Atrodo, kad ruduo niekada nesibaigs... O dar pandemija... Bet mes, 2d klasės vaikai su mokytoja, nesprendėme, kad nuotaiką pagerinti galime sau tik patys ir manome, kad pats laikas yra pagalvoti apie artėjančias Kalėdas – dovanų metą. Dovanas mums labai patinka gauti. Ne mažiau smagu ir dovanoti.
Todėl nusprendėme išmokti dovanas dailiai supakuoti. Mokėmės pasigaminti dovanų maišelius. Juos puošėme jau naudotu dovanų popierium. Vaikai namuose rado ir atsinešė į klasę įvairių dovanų popieriaus skiaučių. Lankstė dovanų maišelius, puošė juos dailiais ornamentais iš panaudoto dovanų popieriaus. Smagu buvo mums, linksma bus ir kitam, kuris gaus dovaną kitokiame maišelyje. Džiugina ir tai, kad turime galimybę saugoti mišką nors ir nedideliais, bet ne mažiau svarbiais savo darbeliais.
2d klasės vaikai ir mokytoja Daiva