Mes, 3c ir 3d klasių mokiniai ir mokytojos, lapkričio 16 d. nusprendėme pasinaudoti Kaišiadorių geležinkelio stoties darbuotojų kvietimu ir nuvykome į Kaišiadorių geležinkelio stotį. Mus pasitiko pats Kaišiadorių geležinkelio stoties vadovas Virginijus Šmitas. Savo pasakojimą vadovas pradėjo ant pėsčiųjų tilto, kuris yra vienas aukščiausių, nes turi būti virš elektros laidų. Ši informacija mums buvo tikrai nauja. Supratome, kodėl mums, keliautojams, neretai tenka pūškuoti į viršų tiltu, kaip tiems traukinukams.

Soties vadovas papasakojo vaikams apie saugaus elgesio geležinkelyje taisykles. Ir nors vaikai žinojo daug saugaus elgesio taisyklių, bet daugelį nustebino vadovo Virginijaus pasakojimas apie traukinio greitį, ilgą stabdymo kelią, traukinio garsinius signalus.
Vėliau pasakojimą stoties vadovas tęsė savo kabinete. Ten pabūti ir pasižiūrėti nuotaikingų filmukų apie saugų elgesį geležinkelyje retai kam tenka. Nelikome ir be dovanų. Vaikai gavo spalvinimo knygeles apie traukinius ir geležinkelį.
Išmokome saugiai elgtis geležinkelio stotyje, perone, traukinyje. Dėkojame stoties vadovui ir geležinkelio darbuotojams už mums skirtą laiką ir tikimės, kad dar ne kartą aplankysime šią miesto įžymybę – Kaišiadorių geležinkelio stotį.
3d ir 3c klasių mokytojos D. Derškutė,  J. Aleknavičiūtė.