Kiekvienais metais lapkričio mėnesį, artėjant progimnazijos šventei „Diena už mokyklos garbę“, diskutuojame ir aiškinamės tema „Kas yra garbė?“.  Kiekvienas garbę supranta savaip: vieniems garbė -  atlikti žygdarbį: ką nors išgelbėti, apginti, padėti, kitiems - garbingai atlikti savo pareigas, tretiems - pagarbiai elgtis su tėvais, mokytojais. O ar yra garbinga profesija? Mokiniai mano, kad kiekviena profesija yra garbinga.

Norime pasidžiaugti akimirkomis iš projekto „Mano mamos, tėčio, senelio profesija“. Vaikai gerbia ir moka didžiuotis savo artimiausiais žmonėmis. Šitaip pagarba ugdo pagarbą.

Pradinių klasių mokytoja Renata Sausaitienė

Projekto „Mano mamos, tėčio, senelio profesija“ akimirkos:

Adeles tetos darbas

Aivaro mamos darbo vieta

Justinos mamos darbas
 Luknes mociute

Mejos tecio policininko draugas Amsius

Adelės tetos darbas  Aivaro mamos darbo vieta  Justinos mamos darbas  Luknės močiutė

Mėjos tėčio policininko
draugas Amsius