• 7.png
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 4.jpg

„Šaškės-abstrakčios strategijos ir taktikos stalo žaidimas, skirtas žaisti dviems žaidėjams“. Taip lakoniškai apie šaškes rašoma interneto enciklopedijoje Vikipedija. Mokymasis žaisti šaškėmis yra naudingas vaiko mąstymui, kūrybiškumui bei asmenybės vystymuisi, turi įtakos atminties, dėmesingumo išlaikymui, ugdo charakterį.

  Aš, kaip šaškių praktikas ir treneris, džiaugiuosi progimnazijoje sudarytomis galimybėmis supažindinti vaikus su šio žaidimo pagrindais, mokyti juos įvairių strateginių ir taktinių gudrybių, geriausiems žaidėjams dalyvauti įvairaus rango progimnazijos, rajono, respublikos ir net tarptautinėse varžybose. O pasiekimais galime pasidžiaugti. Jų tikrai yra nemažai. Įvairių turnyrų nugalėtojais ir prizininkais yra tapę jau buvę progimnazijos mokiniai Milena Zujūtė, Miglė Valentinavičiūtė, Simonas Steikūnas. Nuo jų nė kiek neatsilieka ir dabartiniai progimnazijos auklėtiniai. Šiuo metu mokykloje šaškių treniruotes lanko per 60 mokinių. Tradicija tapo progimnazijos 1-4 klasių mokinių čempionatai, kuriuose 2020 metų pradžioje dalyvavo per 100 žaidėjų. Dalyvavome svarbiausiose respublikos varžybose, draugiškuose susitikimuose. Tolimesnius šaškių klubo planus kiek stabdo visiems žinomi apribojimai, tačiau esame optimistai ir dabar užsiimame šia veikla nuotoliniu būdu.

„Diena už mokyklos garbę“ suteikia galimybę padėkoti mokiniams ,jų tėveliams, seneliams už bendradarbiavimą, supratimą, pagalbą, skatinimą užsiimti tikrai įdomiu, visapusiškai naudingu žaidimu. Ta proga noriu paminėti pačius geriausius progimnazijos šaškininkus. Tai 2a klasės mokinė Goda Barysaitė – 2019 metų Lietuvos mokinių pirmenybių bronzos medalio laimėtoja iki 8 metų amžiaus grupėje. Jos klasės draugė Aistė Radzevičiūtė Lietuvos vaikų iki 8 metų čempionate pelnė aukštą ketvirtą vietą. 4d klasės mokinys Ignas Valkavičius Estijos miestelyje Palamuse tarptautiniame turnyre laimėjo sidabro medalį vaikų iki 10 metų amžiaus grupėje. 3b klasės mokinė Smiltė Trečiokaitė, 3d klasės mokinė Eva Masaitytė sėkmingai atstovavo mokyklą įvairiose varžybose. Šiems ir kitiems šaškių būrelio nariams linkiu visokeriopos sėkmės, gerų pasiekimų moksle, puikių rezultatų būsimuosiuose turnyruose.

 Šaškių treneris Romualdas Urmilevičius

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100